erepublik.com - zostan prezydentem ePolski ;)

Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 14 sty 2011, o 00:14

erepublik.com - zostan prezydentem ePolski ;)

Witam, temat juz chyba taki byl, ale go nie ma :) To przedstawie ta gre jeszcze raz, jak by ktos nie znal ;)

eRepublik Rising - darmowa internetowa gra MMOSG autorstwa eRepublik Labs. Gra istnieje od 20 października 2007 roku. Gra rozgrywa się w Nowym Świecie (New World), w którym gracze zwani obywatelami mogą brać udział w życiu politycznym, gospodarczym i militarnym danego państwa.

Mówiąc jeszcze krocej - stajemy sie obywatelami eSwiata, mozemy pracowac, walczyc, czy zostac prezydentem ePolski. W najprostszej postaci, gra zajmuje doslownie 2-3 kliki myszka. Jesli chcemy, mozemy bardziej sie rozwinac - np zalozyc firme.

Rejestracja jest dosc prosta, pare podstawowych informacji i tyle.
Oczywiscie rejestrujemy sie jako obywatel ePolski ;)

Link do rejestracji: http://www.erepublik.com/en/referrer/Pipot
UWAGA! Jest to link referencyjny! Czyli rejestrujesz sie poprzez moje polecenie! Jesli nie chcesz tego robic, usun koncówke "referrer/Pipot" z linku. Jednak prosze o rejestracje przez link :)

Po rejestracji polecam przeczytac ten artykul:
http://www.erepublik.com/en/article/-me ... 31197/1/20
Omowione zostaly w nim podstawy gry. W przypadku jakis problemow mozna pisac do mnie w grze (ksywka taka sama). Gra jest dosc ciekawa, ale to chyba kazdy sam musi sprawdzic ;)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 26 lis 2011, o 21:55

Re: erepublik.com - zostan prezydentem ePolski ;)

ja nawiązujac do tematu nie jestem prezydentem ale do kongresu nareście sie dostałem :D

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 15 sty 2015, o 13:12

Re: erepublik.com - zostan prezydentem ePolski ;)

Na jakim serwerze gracie? Chętnie dołączę

Wróć do Strony z grami