Goldenbattles


Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Posty: 355

Rejestracja: 24 kwie 2008, o 14:35

Lokalizacja: Tbg

Post 6 cze 2013, o 12:53

Goldenbattles

Goldenbattles


Przedstawiam Wam nową stronę na rynku gier ekonomicznych. W goldenbattles wcielamy się w żołnierza walczącego z najazdem kosmitów na Naszą planetę.

Jest wiele możliwości zarobku ale główną jest właśnie walka z alienami i zbieranie surowców, które z nich wylatują. Surowce te można później sprzedać na rynku. 2 głównym zarobkiem jest prowadzenie firm, które najpierw należy założyć za euro, wyposażyć je w maszyny i uzupełnić potrzebne materiały do produkcji określonych dóbr. Zarabiamy tutaj w walucie kraju, w którym się znajdujemy, w złocie, a także w euro. Na początku każdy z nas otrzymuje pistolet z 200 strzałami, jak się ten zużyje, następny już trzeba będzie kupić sobie samemu od kogoś kto je produkuje (np ode mnie).

Zarejestruj się już teraz i zacznij zarabiać:
http://www.goldenbattles.com/referrer/Jabolek

*Zachęcam zarejestrować się z mojego linku, ponieważ chętnie pomogę moim poleconym jak i zawsze mogę dla nich zrobić specjalne obniżki cen moich towarów :ok:
Po za tym rejestrując się bez linka polecającego wpadacie na aukcje gdzie może Was ktoś kupić, więc i tak komuś będziecie płacić podatki.

Poradnik


[ Pierwsze Kroki ]
Od razu po rejestracji powinniśmy wejść w "Profile", tam kliknąć w "GUI Preferences" i pozaznaczać wszystkie opcje, które tam widzicie. Klikamy "Switch to Advanced view" i powinno nam się zatwierdzić. Robimy relog i już możemy cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie nam daje gra. Nie wiem po co to jest no ale nie każdy to robi i tak naprawdę nie ma w grze co robić bez tej zmiany.

PRACA
W goldenbattles podstawowym zarobkiem jest oczywiście praca, czyli codzienne klikanie "Work" zakładce "Economy"->"Jobs". Fajnie jeśli w kraju jest dużo graczy, którzy zainwestowali kasę i pootwierali swoje firmy, gorzej jeśli w Naszym kraju jest mało ofert pracy oferowanych przez graczy i musimy zadowolić się tymi oferowanymi przez grę (od gry są 10 razy mniejsze niż te od graczy). To ile zarobimy zależy oczywiście od stawki pracy i Naszej produktywności. Produktywność z kolei zależy od 'Prestige' i 'Work experience' i liczona jest wg wzoru:

((Prestige+Work exp)/2)/100=produktywność

Wzór na Nasz zarobek z pracy to:

produktywność*8*stawka pracy = Nasza kasa za robotę

Przykład: dla stawki pracy 5 pln, Naszego 'Prestige' wynoszącego 100 i 'Work experience' 10 mamy produktywność równą 0,55 i mnożymy to razy stawka pracy i razy 8 i otrzymujemy nasz zarobek równy 22 pln.

Prestige - wartość określająca Naszą pozycję, im większy tym więcej dostajemy z bonusów i zarobków z pracy. Na razie bazowo jest 100/100 ale od 1 czerwca spadnie do jakiejś minimalnej ilości jak 10 lub 20 i będzie trzeba ją podnosić kupując różne towary, aby zarabiać więcej.

Work exp - Za każdą pracę otrzymujemy 2 exp, o północy codziennie odejmuje się 1 exp, więc pracując codziennie wychodzi, że dostajemy 1 exp dziennie. Max exp zależny jest od Naszego lvla. Warto jest więc atakować alienów i podnosić systematycznie lvl.

WALKI Z ALIENAMI
Jest to drugi podstawowy zarobek w grze. Każdy na starcie dostaje pistolet z 200 strzałami. Żeby zawalczyć z alienami wchodzimy w "Fights&Wars" i wybieramy aliena tak, żeby zabić go na 1 hita. Ważne, żeby właśnie każdą walkę wygrywać na 1 hita bo tracimy wtedy minimalną ilość amunicji. Za każdą wygraną walkę otrzymujemy bonus od państwa, w Polsce jest to w tej chwili 1 pln. W każdej walce otrzymujemy także "War food", "War drink" no i różne surowce. "War food" służy do regenaracji "Hp", czyli Naszego zycia, a "War drink" do regenracji "Cp" (jest to jakaś Nasza obrona). Rozróżnić możemy Alienów "NO aggresiv" i "YES aggresiv". Chodzi tu o to, że gdy atakujemy takiego Aliena "NO aggresiv" to jako pierwsi zadajemy uderzenie i jeśli padnie po 1 hicie to wygrywamy walkę bez żadnych strat w "Cp" i "Hp" dzięki czemu nie musimy zużywać "War drink" i "War food" na ich odnowienie. Jeśli atakujemy "YES aggresiv" to alien jako pierwszy atakuje i jeśli szybko klikniemy "Fight" podczas walki, czyli odczekamy bazowe 3 sekundy, i zabijemy Aliena 1 hitem to wygrywamy walkę ale już ze stratą jakiejś ilości "Cp". Alien atakuje co jakiś czas, więc musimy kliknąć "Fight" podczas walki jak najszybciej bo inaczej cały czas tracić będziemy "Cp" a później "Hp". Zaletą Alienów "Yes aggresiv" jest tylko to, że lecą z nich surowce z większą częstotliwością.

Wzór na dmg jaki zadamy (do określania, którego aliena możemy zabić 1 hitem):

dmg = <{(Prestige/100)*[(HP+CP+EP)/1000]*(Obecna Stamina/max Stamina)}*(weaponAttack+X)>

HP, CP, EP - stany naszych statów obecne, nie maxymalne
weapon attack - dla pistoletu jest to 200
X - różnica pomiędzy Naszym lvlem, a lvlem Naszego Leadera (jak masz 1 lvl a Twój leader ma np 13 to masz + 12, jak Twoj leader ma 5 a Ty masz 12 to X jest -7)

Wartość dmg'u jaka nam wyjdzie musi być większa od HP+PD danego aliena. Jeśli wychodzi Wam większy dmg to znaczy, że wygracie z alienem po 1 Hicie.

*Za każdą wygraną walkę dostajemy też exp, jeśli jest równy 0 to znaczy, ze jesteśmy za mocni już na danego Aliena.

TAXY (PODATKI)
Każdy z nas płaci podatki dla Leadera, Mentora i kraju, którego jesteśmy obywatelami.
- Dla Leader'a podatek to 20% jeśli ma on 100 Prestige.
- Dla Mentor'a podatek to 10% jeśli ma on 100 Prestige.
- Dla kraju min jest 10%, ale prezydent może go zwiększyć.

Leader - osoba, która kupiła Cię na aukcji w grze, lub kupiła Cię od kogoś kto wcześniej wygrał Cię na aukcj, jesteś dla tej osoby Soldier'em. Każda osoba, która rejestruje się w grze wpada na aukcje Soldier'ów i każdy kto ma większy lvl od tej osoby może dawać swoje propozycje w aukcji. Jeśli ktoś Cię wygrał w aukcji zaczynasz płacisz mu podatki, może też wystawić Cię na sprzedaż komuś innemu.

Mentor - osoba, pod którą się zarejestrowałeś lub osoba, która kupiła Cię od kogoś pod kim się zarejestrowałeś lub osoba, która wygrała Cię na licytacji (jeśli zarejestrowałeś się bez linka polecającego to wpadasz na licytację i każdy może Cię kupić). Dla Mentora jesteśmy Assistant'em.

Jak macie pytania to zachęcam do wstąpienia w Nasze szeregi w grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/goldenbattles/

Mamy już fajną grupkę Polaków grających w GB i coraz szybciej się rozwijamy :)

Nowy gracz
Nowy gracz

Posty: 0

Rejestracja: 4 gru 2014, o 13:22

Płeć: Kobieta

Post 4 gru 2014, o 13:24

Re: Goldenbattles

Wyżej link do zapisu, można grać przez armorgames, kongregate lub facebooka. Ja mam konto na armorgames, różnica polega na tym, że to są różne serwery i kont z jednego na drugi nie można przenieść. Na samym armorgames gra ponad 30'000'000 ludzi. Tak 30 milionów. Teren gry jest podzielony na niewielkie miasteczka, więc bezpośredni kontakt będziecie mieli jedynie z najbliższymi sobie levelami.
You can get score highest marks in ccna security lab dumps exam using network plus study guide pdf and test king which are prepared by ku certified professionals www.bentley.edu ccna wireless Northwestern University

Wróć do Strony z grami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.