Goldentowns-złoto do wzięcia

Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 28 sty 2014, o 20:27

Re: Goldentowns-złoto do wzięcia

dosia1982 pisze:Jak to jest, że mając 2 magazyny (2 lvl i 1 lvl) zbierając 220 drewna po 24h dostaję go jakieś 150?!

You collect production 21 hours +220
You won 220.0000 Vegetables and paid a 10% tax to your town's shareholders fund 21 hours -22
You have won 220.0000 Vegetables and paid a tax (10%) to your referrer 21 hours -22
You have won 220.0000 Vegetables and paid a tax (10.00%) to state budget 21 hours -22

220-66=154

Każdy to płaci-podatki,można jeszcze dodatkowo płacić 10% dla okupanta miasta i 10% jeśli państwo jest pod okupacją.

Weteran
Weteran

Post 30 sty 2014, o 13:27

czyli w sumie podatki od produkcji to 30% ? 40% jesli jest okupacja ? ja tego nie liczylem ale to wychodzi calkiem sporo. Ciekawe czy jak nie ma poleconego to placi sie mniej :)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 30 sty 2014, o 19:26

strateg pisze:czyli w sumie podatki od produkcji to 30% ? 40% jesli jest okupacja ? ja tego nie liczylem ale to wychodzi calkiem sporo. Ciekawe czy jak nie ma poleconego to placi sie mniej :)

Dokładnie tak jak piszesz 30% to minimum, poza tym okazjonalnie można stracić 10% dla okupanta miasta i 10% dla okupanta kraju. Jak się ma poleconego to otrzymuje się od niego 10% produkcji ( 1/3 z tych 30% o których mowa wyżej). Jeszcze raz polecam produkcję ( lub zakup za Gold) wojska i podbój innych miast (żołnierze co jakiś czas powracają, miasto jest nadal okupowane, a Ty możesz podbijać następne) :zysk=10% z okupacji.

Weteran
Weteran

Post 31 sty 2014, o 13:10

ja sobie zbudowalem koszary, ale potrzeba az 5 ludzi do produkcji a pozniej az 500 zelaza i po 125 pozostalych sur. Tyle ze nie widze tu zadnej mapy okolicy, jest tylko swiat, gdzie mam znalezc jakies miasta do okupacji ? Nie wiem czy to sie w ogole oplaca, musialbym to miasto okupowac przez pare miesiecy zeby zwrocil sie koszt zolnieza.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 31 sty 2014, o 20:12

strateg pisze:ja sobie zbudowalem koszary, ale potrzeba az 5 ludzi do produkcji a pozniej az 500 zelaza i po 125 pozostalych sur. Tyle ze nie widze tu zadnej mapy okolicy, jest tylko swiat, gdzie mam znalezc jakies miasta do okupacji ? Nie wiem czy to sie w ogole oplaca, musialbym to miasto okupowac przez pare miesiecy zeby zwrocil sie koszt zolnieza.

Tych 5 żołnierzy zwraca się w kilka godzin ;) ewentualnie kup sobie 1 w markecie-też na siebie zarobi

Cele wyszukujesz dowolnie,można atakować prawie w ciemno (np ludzie z zakładki Gold,albo ktos kogo nie lubisz albo kto Ci tylko do głowy przyjdzie-mozesz sprawdzic jakiegos najezdzce i powybierac mu jego kilka celi-zbieraj tych ktorzy wydobywaja po 22 lub 50 jakiegos surowca i mają podobny do Ciebie lub nieco wyższy-niższy lvl)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 09:47

dziś dobiłem do 60% hepinnes i moje pytanie jak sprzedawać materiały za złoto ? prosił bym taki mini poradnik (pytanie może głupie ale nie chce coś źle zrobić)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 14:05

Floras pisze:dziś dobiłem do 60% hepinnes i moje pytanie jak sprzedawać materiały za złoto ? prosił bym taki mini poradnik (pytanie może głupie ale nie chce coś źle zrobić)

nie ma głupich pytań,oto mini poradnik:

Wchodzisz w Market klikasz 1 i wybierasz z lewej gold,z prawej to co sprzedajesz
2-ile sprzedajesz
3-Twoja cena-jeśli dasz o grosz mniej niż reszta to sprzedasz "w oczach"
4-zatwierdzasz i czekasz

UWAGA- w sklepie widać tylko 20 najwyższych ofert-jeśli chcesz się zmieścić albo dajesz niższą cenę ,albo musisz mieć tyle surowca by się zmieścić

Obrazek

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 20:21

mieliscie cos takiego ze nie da sie wyzwolic z okupacji ? Wchodze sobie na stronke, widze ze jestem okupowany, to klikam gdzie trzeba zeby se wyzwolic, a tu przycisk "Launch eliberation attack" jest, tylko ze nie aktywny, nie moge go wcisnac, a produkcje czeka na odbior. Czy jest jakies minimum ktore trzeba zapalcic okupantowi zeby mozna sie bylo wyzwolic, czy jak ?
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 21:14

Też tak miałam po kilku godzinach miałam już aktywny ten przycisk
Oryginalne prezenty na każdą okazję! Rękodzieło - bez szablonów i sztanc! Tanio! Szybko! Bezpiecznie!
Inne -> Giełda -> Inne oferty -> Kramik "Potworki i Spółka" :D
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 22:03

strateg pisze:mieliscie cos takiego ze nie da sie wyzwolic z okupacji ? Wchodze sobie na stronke, widze ze jestem okupowany, to klikam gdzie trzeba zeby se wyzwolic, a tu przycisk "Launch eliberation attack" jest, tylko ze nie aktywny, nie moge go wcisnac, a produkcje czeka na odbior. Czy jest jakies minimum ktore trzeba zapalcic okupantowi zeby mozna sie bylo wyzwolic, czy jak ?

Nie ma minimum dla okupanta-przycisk był nieaktywny bo najwidoczniej zostałeś świeżo najechany-wyzwolić się można jeśli po ataku na miasto nastąpiły resety serwera (nieraz kilka podczas 1 dnia,a czasami rzadziej) z doświadczenia wiem że zwykle (ale nie jest to regułą) z rana można bez problemu się wyzwolić.
A tak w ogóle kieruję kilka postów wyżej i zachęcam do stworzenia malej armii (można nawet bez baraków za Gold) -to się i tak zwróci jeżeli będziecie najeżdżać inne miasta.
1 żołnierz=1 atak/1 reset serwera
5 żołnierzy=5 ataków/1 reset serwera

dodatkowym plusem jest to że posiadani żołnierze dość skutecznie zniechęcają do ataku na wasze miasto (przy próbie ataku waszych miast widać siłę obrony waszych wojaków)

Na dowód że się opłaca atakować fragment mojego logu z warzyw z ostatnich 2 godzin (wpisy podbitych miast):

One of your occupied towns (j...) paid a tax 1 hour +4
One of your occupied towns (T...) paid a tax 1 hour +22
One of your occupied towns (D...) paid a tax 1 hour +22
One of your occupied towns (A...) paid a tax 2 hours +50
One of your occupied towns (z...) paid a tax 2 hours +22

wyszło mi że otrzymałem w ciągu ok.2h 130 warzyw z podbitych miast (to tylko warzywa-reszta przecież też wpada) tak więc do dzieła i magazyny będą pękać w szwach.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 6 lut 2014, o 23:04

czy możesz fish opisać jeszcze sposób wypłaty np. na paypal? jak to się robi co czeba zrobić itp.?co to ANNO WALLET itp
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 7 lut 2014, o 11:49

Floras pisze:czy możesz fish opisać jeszcze sposób wypłaty np. na paypal? jak to się robi co czeba zrobić itp.?co to ANNO WALLET itp

Anno Wallet to aplikacja którą instalujesz w swoim komputerze,jest to portmonetka w której otrzymujesz swój adres do przechowywania Golda poza grą-na chwilę obecna nie ma chyba większego zastosowania,chyba że chcesz chomikować Gold poz grą.

Wypłata wygląda tak:

1-Wybierasz Sell (sprzedaż)
2-Forma płatności
3-Wybierasz osobę której sprzedajesz klikając Details (są to oficjalni przedstawiciele zobowiązani do skupu złota tzw.resellerzy Gold),przy różnych osobach są
określone minimum i max sprzedawanego Golda. Osoby zmieniają się jeśli wybierasz inną formę płatności w punkcie 2.

Obrazek

4-Wpisujesz przy metodzie płatności ile sprzedajesz
5-klikasz Sell i czekasz na prywatną wiadomość od resellera która przychodzi bardzo szybko-w wiadomości podajesz swój adres Pypal ,Moneybookers(Skrill)itd. i za chwilę masz kasę na koncie.

Obrazek
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 10 lut 2014, o 12:37

fish czy już zarobiłeś parę euro czy jeszcze nie nazbierałeś na wypłatę ? bo jestem ciekawy czy np. Ci wypłacili coś już :)
ja puki co mam 22 lvl i 0.06476 złota :D jednakże niedługo zamierzam rozbudować wszystkie budynki produkcji na poziom pozwalający produkować po 24h .(teraz mam takich 3)
oraz rozbudować nowe budynki na 3 poziom (aktualnie mam po 2poziomie co daje mi 35 produkty po 6h)
licząc ,że zarabiamy raz dziennie na 12h około 80 iron /stone/clay daje nam to produkcje na poziomie 240 sprzedając to po 0,00004 daje nam to 0,0096 *100 dni = 0,96 golda. oczywiście przy włączeniu produkcji najważniejszych materiałów na 24h co też czynie co dnia daje nam to około 40 dni gry na 5 euro ? mniej więcej dobrze liczę?
celowo nie uwzględniłem drewna ,mięsa oraz warzyw z powodu tego ,że za coś trzeba produkować ludzi lub naprawiać budynki (wymieniając np. drewno na kamień itp.) ?
oczywiście nie liczyłem tutaj pomocy wojska ,która pewnie też dużo daje i poleconych

ps: jak można zapraszać poleconych gdzie jest link itp.?
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 11 lut 2014, o 09:41

Oczywiście ze zarobiłem,jednak jeszcze około tygodnia nieco reinwestuję zeby dojść do pewnego stałego punktu-czyli 24 budynki produkcyjne 5 levela (już mam około 20) co daje mniej więcej ciągłość produkcji na maxa bez dokupywania energii (trochę można dokupić-energia jest tania obecnie).

Dlaczego 24 produkcje? Ano dlatego że codziennie odpalam ~12 z nich po 350 surowców każda (do tego potrzeba jeszcze dość sporo magazynów) i wtedy mam ciągłość produkcji na darmowej energii.
Wiem że czasem trzeba odpalić jakąś renowację,jednakże przy mojej skali miasta nie gra to większej roli,naprawiam dopiero jak się pojawia znak ostrzegawczy (!)

Link polecający znajduje się w ikonce z rączką pod tym złotym workiem w menu.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 15 lut 2014, o 23:49

Dlaczego w kopalni pojawiają mi się różne ilości surowców? Tzn. czasami mam (na 1 lvl kopalni) 1 opcję po 32 surowce, a dziś mam tam 128, w 2 aż 256 :shock: Od czego to zależy?
Oryginalne prezenty na każdą okazję! Rękodzieło - bez szablonów i sztanc! Tanio! Szybko! Bezpiecznie!
Inne -> Giełda -> Inne oferty -> Kramik "Potworki i Spółka" :D
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 16 lut 2014, o 13:18

dosia1982 pisze:Dlaczego w kopalni pojawiają mi się różne ilości surowców? Tzn. czasami mam (na 1 lvl kopalni) 1 opcję po 32 surowce, a dziś mam tam 128, w 2 aż 256 :shock: Od czego to zależy?

Trzeba obserwować zakładkę Gold w której widać ile potrzeba surowców w danym momencie na wykopanie 1 Gold-jeśli jest wartość 6400 (lub mniej-co trudno wychwycić) wtedy warto kopać,w tej chwili w której sprawdzałaś kopalnie było zapewne 12800 - po prostu trzeba to przeczekać i poczekać na spadek w zakładce Gold. Spadek następuje gdy największa cyfra w tej zakładce zejdzie poniżej zera,a wartość złota wykopanego w ciągu 24h jest mniejsza od 72 Gold (mniejszy napis poniżej dużej cyfry).

Weteran
Weteran

Post 25 lut 2014, o 10:47

fish1976 pisze:Tych 5 żołnierzy zwraca się w kilka godzin ;) ewentualnie kup sobie 1 w markecie-też na siebie zarobi

Cele wyszukujesz dowolnie,można atakować prawie w ciemno (np ludzie z zakładki Gold,albo ktos kogo nie lubisz albo kto Ci tylko do głowy przyjdzie-mozesz sprawdzic jakiegos najezdzce i powybierac mu jego kilka celi-zbieraj tych ktorzy wydobywaja po 22 lub 50 jakiegos surowca i mają podobny do Ciebie lub nieco wyższy-niższy lvl)

Jak mozesz to napisz instrukcje jak tu kogos zaatakowac, bo ja tu nic nie moge znalezc. Dotarlem do tej listy gold-a, ale co dalej ? klikam sobie w profil jakiegos gracza, wiedze co produkuje, jaki ma level - zwykle 30 - 40, czyli duzo silniejszy ode mnie) itd, ale jak mam go zaatakowac ? W ogole to bym wolal sam sobie wpisac usera, tego ktory mnie atakowal, ale tam nie ma nawet jak kliknac w jego profil.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 25 lut 2014, o 11:26

Wchodzisz zakładkę WAR i klikasz przedostatnią ikonkę z plusem.W okienku poniżej umieszczasz nick do zaatakowania i klikasz select.Select zmienia się na Slected i wybierasz ile jednostek wysyłasz-rozwiązujesz Captcha i gotowe.

Weteran
Weteran

Post 25 lut 2014, o 20:50

okej dzieki, wyslalem jeden atak, nawet dostalem za niedlugo po +2 kazdego surowca, ale teraz w "okupowanych miastach" nic nie ma, wiec chyba okupowany sie wyzwolil. Pozniej wyslalem drugi atak i pisza mi ze dojdzie za 127 godzin !

A jeszcze jenda rzecz, dlaczego niektore drogi sie degraduja, a inne nie ? wyglada na to ze jak droga jest zabudowana z kazdej strony budynkami to jest okej, a ja przylega do lasow to sie psuje. Z budynkami chyba jest podobnie, bo np. te produkcyjne, ktore byly od poczatku w ogole sie nie psuja.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 25 lut 2014, o 23:43

z tego co wiem, wszystko co wybudujesz ponad to co było podstawą (stworzone na początku)się psuję i musisz remontować drogi również.
a tak z innej beczki dziś znalazłem takie coś :
http://www.gtcexchange.com/
rozumiem ,że to odnosi się do tego portfela ,który był niepotrzebny czy to będzie nowy sposób kupna i sprzedaży golda?
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 26 lut 2014, o 11:22

Ja remontuję jak zniszczenie osiągnie 80% -wtedy pojawia się wykrzyknik nad budynkiem-rzeczywiście psuja się tylko te budynki/drogi których nie dostaliśmy na początku-dlatego trzeba je maksymalnie zupgradeować,produkcje/drogi/magazyny/ratusz na level 5,a domy na level 10.Przypominam że przy upgradzie wszystkich domów na level 10 zyskujemy 100 % hapinnes i mamy możliwość handlu ludźmi/armią.Giełda którą znalazł Floras jest nieoficjalna ale działa-można również przesyłać złoto pomiędzy graczami w grze.

PS.

Pytanie do modów- kto przeniósł ten wątek w złe miejsce? Był w dobrym czyli w dziale "Strony z nagrodami"

Weteran
Weteran

Post 27 lut 2014, o 16:20

coraz dziwniejsza ta gierka sie robi... jakis czas temu "zacial" mi sie jeden budynek prod. warzywa, ani produkowac, anie ulepszyc, ani zburzeyc, i tak prze chyba miesiac, az pare dni temu dalo sie go zburzyc. Teraz znowy 42 godziny produkowalo sie drewno, i na 2 godziny przed terminem wyskoczylo brak pracownika, uzupelnilem, ale do produkcji drewna juz nie wrocilo, nic tez nie dostalem. A do tego niby w koszarach zbudowalem 5 zolniezy, a obecnie okupuje 4 miasta i ida jeszcze 4 ataki, i spokojnie moglem wysylac dalsze, cemu ta sie dzieje ? chyba nawet tworcy gry nie wiedza.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 27 lut 2014, o 17:17

mam cichą nadzieje ,że uda mi się dozbierać do tego golda = 5euro i wypłacić na paypal bo to strasznie powoli idzie hehe
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 28 lut 2014, o 19:15

strateg pisze:coraz dziwniejsza ta gierka sie robi... jakis czas temu "zacial" mi sie jeden budynek prod. warzywa, ani produkowac, anie ulepszyc, ani zburzeyc, i tak prze chyba miesiac, az pare dni temu dalo sie go zburzyc. Teraz znowy 42 godziny produkowalo sie drewno, i na 2 godziny przed terminem wyskoczylo brak pracownika, uzupelnilem, ale do produkcji drewna juz nie wrocilo, nic tez nie dostalem. A do tego niby w koszarach zbudowalem 5 zolniezy, a obecnie okupuje 4 miasta i ida jeszcze 4 ataki, i spokojnie moglem wysylac dalsze, cemu ta sie dzieje ? chyba nawet tworcy gry nie wiedza.

No z tymi żołnierzami to normalne w tej grze-pisałem kilka postów wcześniej że 1 żołnierzem można podbijać bez końca (aż umrze).A to że umarł Ci pracownik podczas produkcji to Twoja wina-po prostu nie sprawdziłeś długości życia wszystkich pracowników w fabryce (ja zawsze sprawdzam i jeśli 1 jest poniżej 4 dni to nie odpalam produkcji albo zwalniam go i zatrudniam długowiecznego),a wtedy zawsze produkcja jest przerywana.Jesli masz błędy w jakimś budynku to wystarczy zgłosić na forum gry w dziale Bugs i Ci naprawią.
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 10 mar 2014, o 01:51

Widzę, że sporo osób stąd gra w GT :) Zachęcam niedowiarków do grania bo naprawdę konkretną kasę da się tutaj zrobić.
Osobiście zarobiłem już ponad 60-70 gold a wypłaciłem już ponad 500 zł, resztę trzymam w akcjach i zarabiają nadal :D
Na ten moment zarabiam średnio 0,5-1 gold dziennie.

Nie znajdziecie lepszej gry w necie na ten moment, dającej tak wielkie możliwości zarabiania jak GT.

Zachęcam do czytania mojego bloga o GT : http://zlote-miasta.pl, w którym znajdziecie wiele przydatnych informacji o rozwoju miasta czy zakupie akcji i innych ważnych sprawach. Niedługo pododaje nowe poradniki o możliwościach zarabiania.

Pragnę także zaprosić Was na Naszą polską wyspę - Haiti, co zyskujecie przenosząc do nas swoje miasto, opisałem tutaj : http://zlote-miasta.pl/haiti-nasz-raj/

Informuję także, że osoby zapisane pode mną mogą liczyć na pomoc w rozwoju, zarabianiu i inwestycjach w GT oraz uczę jak kopać złoto taniej niż wszyscy (przy kursach 6400/3200)
*Dodatkowo najlepszych poleconych nagradzam goldem ;)

Sprzedaje także złoto, taniej niż oficjalni sprzedawcy, 1 gold to 23-24 zł w zależności od ilości.

Chętnych zapraszam na skype : jabolek_1991
PoprzedniaNastępna

Wróć do Strony z grami