GoalTycoon-zarabianie na swojej drużynie piłkarskiej:)

2 Bronze
2 Bronze

Post 27 mar 2014, o 17:43

GoalTycoon-zarabianie na swojej drużynie piłkarskiej:)

Zapraszam do zapisu wszystkich wielbicieli menadżerów piłkarskich:

http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/aloks1945

strona w fazie prelaunchu była od 15 grudnia 2013,rozgrywki ligowe ruszyły 17 marca 2014,a dopiero od wczoraj można zapraszać znajomych za pomocą linku polecającego :yahoo:
Menadżer świetnie łączy w sobie aspekt sportowy z ekonomiczną stroną prowadzenia klubu-jednocześnie nie wymaga od nas wielkiej wiedzy na temat sportu czy ekonomii(ale podstawy matematyki mile widziane :D )
Wypłacać zarobioną gotówkę możemy na paypal.Wypłaty w euro :cool:
Zostając moim aktywnym poleconym możesz liczyć na dodatkowe bonusy ;)

Właściciel GT ten sam co Market Glory więc mamy pewność,że zaczniemy zarabiać w solidnej i wypłacalnej firmie która funkcjonuje już ponad 2 lata :ok:
W najbliższych kilku/kilkunastu godzinach dodam nowe info-a na razie zapraszam do zapisu(warto sprawdzić email po rejestracji-prawdopodobnie dostaniemy link aktywacyjny na pocztę).

4 Bronze
4 Bronze

Post 27 mar 2014, o 19:44

Re: GoalTycoon-zarabianie na swojej drużynie piłkarskiej:)

O jakich bonusach mowa po rejestracji z Twojego reflinka ? Czy ta gra jest podobna do Goalunited ?
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 27 mar 2014, o 23:43

zapisałem się pod ciebie w ciemno mam nadzieje ze te bonusy będą cos warte :D
opisz trochę www

2 Bronze
2 Bronze

Post 28 mar 2014, o 12:47

NOT3S pisze:O jakich bonusach mowa po rejestracji z Twojego reflinka ? Czy ta gra jest podobna do Goalunited ?

O bonusach info na priva wysyłam :D

A czy jest podobna,powiem tak-nie gram w Goalunited więc nie mogę pod względem podobieństw/różnic oceniać tych dwóch stron.
Oprócz tego na GT zarabiasz realne pieniądze,a większość istniejących menadżerów to są jedynie zabaweczki ;)
Aha no i na GT nie są jeszcze uruchomione na chwilę obecną wszystkie tryby/możliwości/bonusy-więc sporo przed nami :cool:

2 Bronze
2 Bronze

Post 28 mar 2014, o 13:12

Floras pisze:zapisałem się pod ciebie w ciemno mam nadzieje ze te bonusy będą cos warte :D
opisz trochę www

Floras-dzięki za zapis :ok:
Bonus jak bonus-jest to dodatkowa motywacja i zachęta dla aktywnego poleconego :D

A teraz kilka najważniejszych rzeczy,które powinniśmy zrobić po dołączeniu do gry:
1)w opcji Training:musimy poustawiać zawodników do treningu(obrońców do tackling,bramkarzy Goalkeeper,itd)i trenerów(2 jest chyba na początku-trenerów z boku ustawiamy z prawej strony) dzięki temu będą rozwijały się umiejętności poszczególnych zawodników,a razem z tym ogólna moc naszej drużyny.Zawodników i trenerów "przesuwamy" metodą przeciągnij i upuść :P
2)opcja Tactics:ustaw swoją formację w której będzie grała Twoja drużyna,zawodników rezerwowych,wybierz kapitana itd.Taka podpowiedź z mojej strony:do podstawowego składu wybieraj zawodników z najwyższym ogólnym współczynnikiem :D
3)opcja City-Supporters-na samym dole ustaw ceny biletów,na początku są za małe więc musisz je podnieść (powiedzmy +50%).Na biletach zarabiasz jak rozgrywasz mecze u siebie.Jeśli nie podniesiesz ceny będziesz na minusie(koszty funkcjonowania klubu przerosną wpływy za bilety).Jeśli podniesiesz za bardzo spadnie popularność Twojej drużyny(wskaźnik popularity).

Inne rzeczy które warto wiedzieć o grze:
-jeden sezon trwa 30 dni(30 kolejek),czyli 1 dzień to 1 kolejka
-możliwe awanse i spadki w poszczególnych ligach,więc emocje gwarantowane :winner:
-mecze w Polsce są o godzinie 19.46(ale nie musisz być na żywo wtedy przy kompie-ważne żebyś zrobił te 3 podstawowe rzeczy które wymieniłem powyżej)
-poleceni-na razie nie wiem jaki jest zysk z aktywnego poleconego,nie ma jeszcze ustalonych bonusów za refów,działają już aukcje poleconych(można kupować,sprzedawać)
-transfery zawodników(w tej chwili opcja nie jest uruchomiona)
-kupno juniorów(opcja dostępna)
-rozgrywki pucharowe z najlepszymi drużynami z innych lig zagranicznych(niedostępna opcja,prawdopodobnie zostanie uruchomiona w przyszłości)
-możliwość rozbudowy stadionu(opcja działa),na początku dysponujemy małym stadionem 1000 miejsc pojemności,w miarę naszych postępów w grze można go rozbudować,ulepszać-maksymalnie może mieć 100 000 miejsc.

Więcej info w najbliższym czasie :cool:

4 Bronze
4 Bronze

Post 28 mar 2014, o 15:46

To może ja się zarejestruję z linka Florasa ? a ktoś następny z mojego ? Taki łańcuszek zrobimy :) to co chciałem zrobić z Golden Towns ale tam już wszyscy porejestrowani ...

2 Bronze
2 Bronze

Post 28 mar 2014, o 17:01

NOT3S pisze:To może ja się zarejestruję z linka Florasa ? a ktoś następny z mojego ? Taki łańcuszek zrobimy :) to co chciałem zrobić z Golden Towns ale tam już wszyscy porejestrowani ...

NOT3S-powiem tak,nikt nie zmusza nikogo do rejestracji z mojego linku :P Nie liczę na to ,że złapie to 200 poleconych,wole 5 ale takich co coś robią ;)
Więc rejestruj się z czyjego linku chcesz :D Ja w łańcuszki nie zamierzam się bawić,po pierwsze niezgodne to jest chyba z regulaminem a po drugie w tej chwili nie wiadomo tak naprawdę do końca jaki tam zysk będzie z poleconych(podejrzewam,że może być tak jak w MG,a więc jednopoziomowa siatka poleconych).
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 28 mar 2014, o 19:02

gdzie dokłądnie sie ustawia cene biletów bo tego nie widze (tego city-s..) hm mam rozegranych 11 meczy :D chodź jestem od wczoraj :D rozumiem ,że sezon od 1 kwietnia się dla mnie zacznie :D na czym sie tu zarabia te euro :D?

się pochwale dzisiejszy mecz wygrałem 3 do 0
szkoda ,że cie nie było wcześniej ustawił bym sobie ta cene biletów..
hm mam -722,5 do ilu moge miec max deficytu w PLN?

2 Bronze
2 Bronze

Post 29 mar 2014, o 14:43

Floras na stronie głównej jak klikniesz w City otworzy się taka jakby mapa-to jest cały kompleks sportowy którym zarządzasz :shock:
Kliknij na tej mapce w grupkę kibiców -to jest właśnie Supporters :)

A na czym się zarabia:-przede wszystkim bilety za mecze u siebie(jak ktoś szybko rozbuduje stadion to ma dużo większy zysk)
-za wygrywane mecze
-w przyszłości na transferach piłkarzy będzie można pewnie zarobić
-również w przyszłości za poleconych(na razie nie dolicza nic -Bonuses-refferals Active soon-info na stronie głównej)
-wirtualne udziały w grze(akcje)
-puchary miedzy drużynami z różnych lig zagranicznych- ma to być uruchomione
-w przypadku awansu do wyższej ligi też prawdopodobnie dostanie się bonusy

Za bilety zarabiamy PLN,PLN możemy(a nawet musimy) wymienić na wirtualną walutę GOLD i dopiero GOLD na euro które później wypłacamy na paypal ;)
Wypłaty zawodnikom,trenerom czy koszt dojazdu na mecz wyjazdowy również płacimy w PLN.

Jeśli chodzi o to ujemne saldo to spokojnie,większość klubów po pierwszych meczach jest na lekkim minusie :P Chodzi o to żeby jak najszybciej wyjść na plus kupić pierwsze GOLDY a później można już pomału myśleć o kupieniu euro.

4 Silver
4 Silver

Post 29 mar 2014, o 23:06

Zapisany. Narazie czekam na przydzielenie do ligi. Tak już od południa

2 Bronze
2 Bronze

Post 30 mar 2014, o 12:42

maax6 pisze:Zapisany. Narazie czekam na przydzielenie do ligi. Tak już od południa

Maax już jesteś w grze-liga 5 dywizja 9 ;) W wyszukiwarce graczy wyszukałem twój team :D

Na początek wykonaj te 3 rzeczy co podałem w punktach 1-3(czyli Training,Tactics,City-Supporters).

4 Silver
4 Silver

Post 30 mar 2014, o 12:42

Zrobione już wczoraj. To dziś pierwszy mecz :)

Jednak nie. Dziwne trochę bo mam niby rozegrane 13 spotkań. Jestem w środku tabeli.
Mam jeszcze pytanie. Jak odczytać te ostrzeżenia("alerts"), bo nijak nie mogę w nie wejść a niby mam ich trochę

2 Bronze
2 Bronze

Post 30 mar 2014, o 13:17

Te "alerts" to najłatwiej odczytać jak się kliknie w te avatary na środku strony-Messages from coordinators(tam jest trener,kucharz itp.) :D
Jak klikniemy np.w administrative to będzie pokazana kwota na wypłaty dla piłkarzy,trenerów itp.
A jak ktoś chce dokładniej zobaczyć wydatki i wpływy do kasy klubowej to zakładka Finance jest od tego ;)

Tak samo miał Floras jak dołączył do gry-ileś meczy miał niby rozegrane wcześniej :eyebrow:
Może chodzi o to,żeby wszyscy mieli identyczną ilość gier na koniec sezonu?? A gra szacunkowo oblicza te wcześniejsze wyniki ta podstawie General Scoring waszych drużyn :)
Bo prawdziwe granie dopiero się zaczyna po dołączeniu do gry :ok:
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 30 mar 2014, o 13:57

mam ten cały My Club Park
i są kibice klikam w nich ale nic sie nie dzieje xd nie umiem nadal ceny biletów zmienic i już mam -1400 xd
byle utrzymać sie w lidze... bo ostatnio przegrałem 4:0...

4 Silver
4 Silver

Post 30 mar 2014, o 20:52

Wygrałem pierwszy meczyk 3:0 na wyjeździe. Nieżle. Zobaczymy jutro. Mam nadzieje że będzie do przodu.

Aloks napisz na PW co z tymi "bonusami". Jeszcze mam pytanie jak się tu inwestuje w stronę. Bo coś chciałbym wrzucić

2 Bronze
2 Bronze

Post 31 mar 2014, o 15:22

Floras-Ticket Prices na dole strony,masz priva :D Jak nie zadziała to może z innej przeglądarki spróbuj??

Maax-odpisane i wyjaśnione :)

4 Silver
4 Silver

Post 3 kwie 2014, o 11:50

Jak można wymienić PLNy? Bo chciałbym coś rozbudować za kasę którą mam już zarobioną.

2 Bronze
2 Bronze

Post 4 kwie 2014, o 16:17

Wymiana walut:PLN/Gold i Gold/euro -zakładka Market i dalej Financial Market.

Przy każdej wymianie gra pobiera 3% prowizji(czyli np. kupując 1 Gold dostaniemy 0,97 Gold) ;)

2 Bronze
2 Bronze

Post 24 kwie 2014, o 13:54

Pamiętajcie o wskaźniku Popularity-im niższy tym trudniej będzie wypełnić wasz stadion kibicami(mniejsze zainteresowanie kibiców) ;)

Aha,zwróćcie uwagę na ceny biletów-teraz po każdej kolejce wracają do najniższego poziomu.Trzeba tego szczególnie pilnować gdy w danym dniu gramy na własnym stadionie aby ustawić je na odpowiednim według nas poziomie(City-Supporters) inaczej będziemy na "minusie" :P

2 Bronze
2 Bronze

Post 18 maja 2014, o 14:27

Dziś początek sezonu nr 3 :D

Wczoraj rozdawany był Championship Bonus-im wyższa liga i lepsze miejsce na koniec poprzedniego sezonu to więcej PLN można było zgarnąć :hura:

Kupujcie GOLD-y(cena złota powoli ale systematycznie będzie rosła).W tej chwili 1 GOLD to ok.325 PLN :cool:

4 Silver
4 Silver

Post 18 maja 2014, o 15:49

Awansowałem z drugiego miejsca. Mam nadzieję że ten sezon będzie równie udany. Golda kupuje. Ale narazie powoli to idzie. Poza tym czekam aż będę w końcu wymienić na euro i rozbudować coś. Bo niedługo z kontuzjami nie wyrobię. Już 4 graczy z kontuzją.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 20 maja 2014, o 04:08

U mnie zabrakło <5 punktów aby wygrać byłem 3 :) Teraz przez 30 dni mogę zapomnieć o stronie :hura: mam 60 punktów a cała grupa ma po ok 15-30 :)
...

4 Silver
4 Silver

Post 20 maja 2014, o 09:22

Ja w nowej lidze mam ponad 60. Są niestety 3 zespoły lepsze. Ciekawe ile bym musiał wpłacić aby rozwinąć zespół
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 maja 2014, o 05:14

maax6 pisze:Ja w nowej lidze mam ponad 60. Są niestety 3 zespoły lepsze. Ciekawe ile bym musiał wpłacić aby rozwinąć zespół

I 2 z którymi przegrałem walkę o 2 pierwsze miejsca :D

PS: Jestem w 5 lidze 10 serii ;)
...

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 25 maja 2014, o 13:05

pewnie zauważyliście kilka ostatnich zmian, pokazały się stawki za rozgrywki kontynentalne (całkiem niezłe, za 1 miejsce ok 33000 goldów, a to ok. 800 Euro) i wprowadzono możliwość podnoszenia kwalifikacji naszych trenerów.
Następna

Wróć do Strony z grami