telewizor samsung lcd

Różnego rodzaju problemy i porady techniczne.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika

4 Bronze
4 Bronze

Post 2 cze 2011, o 19:02

telewizor samsung lcd

moj dziadek ma problem z telewizorem samsung lcd 32'' , telewizor sam sie podglasza na maxa albo przycisza do 0 i nic nie mozna zrobic na pilocie ani na przyciskach telewizora, mruga lampka czyli tv lapie pilot ale nie reaguje, jak odpocznie z 30 minut to pozniej dziala normalnie z 30 minut i znowu wariuje, co to moze byc ??? kiedys tez mial taki sam problem (juz mial isc do serwisu ) ale problem zniknal i po kilku miesiacach wrocil, kable od zasilania sa nienaruszone, co to moze byc ???
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 2 cze 2011, o 22:22

Re: telewizor samsung lcd

W internecie w parę minut znalazłem różne powody - elektroniczne i pilotem - sądząc po tym że po odpoczynku działa ok to prawdopodobnie elektronika :)

PS: Możesz oglądać DVB-T 2mux ? :D - Włącz na PULS 2 i czekaj na to aż pogłośni do 100% - przy 30 zaczniesz głuchnąć przy 50 - nic nie będziesz słyszał a przy 100 powypadają szyby w oknach :D - ja na moim LG dotarłem do 33 :D i pisk był bardzo wyraźny :D

Ile ten telewizor ma i jaki to model :P
...
Awatar użytkownika

4 Bronze
4 Bronze

Post 3 cze 2011, o 14:54

Re: telewizor samsung lcd

ja to raz miałem z dekoderem akcje, że sam zmieniał co chwile program - na nastepny. Oddaliłem pilot i ustalo - przyblizylem zmieniał. Wyjąłem i włożyłem baterie i działało ok

Wróć do Dział Techniczny