Dostalem taki komunikat na prizee ... pomozcie

Tutaj rozmawiamy np. o rejestracji na Prizee, o rangach, o dostępie VIP itp

1 Bronze
1 Bronze

Post 26 sie 2009, o 22:35

Dostalem taki komunikat na prizee ... pomozcie

Hej....
Nie wiem czy ktos sie bawi w prizee.com czy nie ale ja dostalem dzisiaj taki komunikat (uzylem translatora by to przetlumaczyc)

Michal congratulations! Your inscription was indeed taken into account. You are part from now on of the Prizee Club! You from now on will be able to benefit from all the advantages reserved to the members of this club! With very soon! L' equip with Prizee.

Z tego co rozumiem przyjeli mnie z powrotem do klubu i co dziwne nie podali daty jego zakonczenia a czlonkostwo mi przeciez
juz dawno wygaslo ... chyba w polowie sierpnia ....
Czyzbym mial dozywotni klub ? Jest cos takiego mozliwe ? A moze sie przestraszyli ze sporo ludzi ich opuscilo i chca to nadrobic.

Pomozecie mi rozwiklac co prizee ma na mysli ?
http://www.nostalgia.pl - portal twojego dzieciństwa
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
Awatar użytkownika

Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post 26 sie 2009, o 23:03

Odp: Dostalem taki komunikat na prizee ... pomozcie

mo niby przyjeli Cie do klubu i niby mozesz z niego korzystac  tak jak akzdy inny
Monis FileSonic.com Trooper
Join my troops!
Awatar użytkownika

2 Silver
2 Silver

Post 26 sie 2009, o 23:10

Jaką masz rangę , ile dni na Prizee , Ile bubz , ile klubów i ile maxpacków użyłeś :P
albo co ostanio robiłeś na prizee, że otrzymałeś wiadomość ?

możesz nagrody zamówić sobie za diamenty ? czy masz kraj wpisany POLOGNE ???
[b][color=#FF83FF]0.25 zł za zapis / 5 Punktów na Prizee.pl
FreeSweetSite już w ofercie na Prizee.pl !!! Zapraszam !!!

1 Bronze
1 Bronze

Post 27 sie 2009, o 07:10

Tez się zastanawiałem, że to ma jakieś znaczenie.
Otóż na pewno wiedzą, że jestem z Polski bo wysyłali do mnie nagrody.

A teraz pozostałe szczegóły :
Ranga : Platinum 2 Premium
kasa : 889,24 bubzów (nigdy ich nie wydawałem na nic, w żadnych sklepach ani w kolejkach)
diamentów : 360 (nigdy ich też na nic nie wymieniałem i nawet teraz nic mi nie ubywa)
maxpacków to też wydałem od czorta ... już nie pamiętam ile ... a do klubu należałem tak przez ponad rok
z tymże że przedłużałem sobie rejestrację co 3 miesiące (taniej to wychodziło w MP).

To ma jakieś znaczenie ? Czyżby honorowali lojalnych ? :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 27 sie 2009, o 09:13

Gumisio pisze:Tez się zastanawiałem, że to ma jakieś znaczenie.
Otóż na pewno wiedzą, że jestem z Polski bo wysyłali do mnie nagrody.

A teraz pozostałe szczegóły :
Ranga : Platinum 2 Premium
kasa : 889,24 bubzów (nigdy ich nie wydawałem na nic, w żadnych sklepach ani w kolejkach)
diamentów : 360 (nigdy ich też na nic nie wymieniałem i nawet teraz nic mi nie ubywa)
maxpacków to też wydałem od czorta ... już nie pamiętam ile ... a do klubu należałem tak przez ponad rok
z tymże że przedłużałem sobie rejestrację co 3 miesiące (taniej to wychodziło w MP).

To ma jakieś znaczenie ? Czyżby honorowali lojalnych ? :)

na to wygląda żę masz racje i honorują osoby lojalne... zakup wszystko co tylko możesz i będziesz jedyny z tego forum który nie straci nic :D

1 Bronze
1 Bronze

Post 27 sie 2009, o 18:08

Wole sie szczerze mowiac pobawic ... moze wystawia wkrotce cos lepszego ... poki co to na razie
nie moge zdobyc MP (zawsze wydawalem raz na tydzien w zdrapce).

A swoja droga to calkiem fajna sprawa - miec dostep do wszystkiego.

Ciekaw jestem jak teraz honoruja wymiane bubzow na euro - wtedy bym sie nie zastanawial.
prawie 900 euro to tez niezla kwota :P
Awatar użytkownika

Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post 27 sie 2009, o 18:42

moze dlatego Ci wlasnie dali bo nic nigdy nie zamowiles i sie Ciebie nie boja :P
Monis FileSonic.com Trooper
Join my troops!

1 Bronze
1 Bronze

Post 29 sie 2009, o 15:59

Lipa ....  Znowu mi zniknelo wszystko - po dwoch dniach a ja otrzymalem taka wiadomosc :
Hello Michal! Your inscription with the Prizee Club arrived in the long term… but it n' is not too late! Us t' reserved an exceptional offer! Re-register yourself in the 3 days, and you will find the totality of the deferred parts from which you profited! Attention, this offer lasts only jusqu' to the 31/08/2009! More one minute to be lost… L' Equip with Prizee
Po kliknieciu w link jest odplatnosc w diamentach albo bubzach za gry ... nie wiem - moze to byla reklama .... :(
Zobaczymy co sie bedzie dzialo po 31 sierpnia

4 Bronze
4 Bronze

Post 30 sie 2009, o 01:17

Gumisio pisze:Lipa ....  Znowu mi zniknelo wszystko - po dwoch dniach a ja otrzymalem taka wiadomosc :
Hello Michal! Your inscription with the Prizee Club arrived in the long term… but it n' is not too late! Us t' reserved an exceptional offer! Re-register yourself in the 3 days, and you will find the totality of the deferred parts from which you profited! Attention, this offer lasts only jusqu' to the 31/08/2009! More one minute to be lost… L' Equip with Prizee
Po kliknieciu w link jest odplatnosc w diamentach albo bubzach za gry ... nie wiem - moze to byla reklama .... :(

mowilem... trza bylo zamawiac jak sie dalo

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 22 wrz 2009, o 15:01

Gumisio pisze:Lipa ....  Znowu mi zniknelo wszystko - po dwoch dniach a ja otrzymalem taka wiadomosc :

Bo byłeś w klubie tylko przez trzy dni. Trzeba było grac na maxa i korzystać z możliwości które miałeś, a teraz jest już po ptokach.

Fox

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 29 paź 2009, o 10:33

Witam.
To żaden błąd, miałem to samo na swoim koncie. Otóż jak każdy pamięta 24 lipca prizee wycofało klub da wszystkich oddając w zamian maxpaki. Ja miałem klub wykupiony do 31 września. W połowie sierpnia prizee oddało klub dla wszystkich (nie zabierając maxpaków) - jednak klubowiczem można było być tylko do dnia do którego się wcześniej wykupiło (w moim przypadku było to do końca września). Jednak tylko tyle że się było w klubie bo żadnych nagród nie można było zamawiać. Nie można było nawet wejść do sklepiku. Jedyną nową rzeczą było to że dziennie dawało 4 partie klubowe i można je było rozegrać na dowolne gry. Wprowadzili też opcję wymiany diamentów na bubzy. Kumulowałem partie do końca września i udało mi się nagrać prawie 200 bubzów  :ok:
Jednak 1 października już klubu nie miałem  :/

Wróć do Prizee.com