problem z ładowaniem gier

Tutaj rozmawiamy np. o rejestracji na Prizee, o rangach, o dostępie VIP itp

4 Bronze
4 Bronze

Post 18 wrz 2009, o 11:27

problem z ładowaniem gier

witam serdecznie! czy ma ktoś moze taki problem jak ja? a mianowicie nie ładuje mi gier snuggy pilot, veg attack i secret garden. to znaczy, zaczyna ładować w % ale jak dojdzie do 100 % to pozostaje pusta plansza i nic sie dalej nie dzieje. juz je nawet wzięłam na przeczekanie(20 min) i nadal nic. zakończono. mam nową wersje firefoxa i do niedawna wszystko mi hulało.

1 Silver
1 Silver

Post 18 wrz 2009, o 14:06

Odp: problem z ładowaniem gier

Mialem z prizee grami podobny problem. Chyba nic nie poradzisz ewentualnie zmien przegladarke. A tak wlasciwie to po co grasz na prizee? Tam juz nie ma nagrod :P
Kdochoco kody w kilka dni!      enfer-des-codes Strona zajmuje 27 sekund!     Rozdaje zaproszenia na lockerz! Pisac na PW

4 Bronze
4 Bronze

Post 20 wrz 2009, o 03:21

wyczysc ciasteczka historie i wszystko co sie da... albo firefoxa przeinstaluj, u mnie takie zabiegi pomagaja

4 Bronze
4 Bronze

Post 21 wrz 2009, o 16:06

ojej ale u mnie komputer jest do grania i ja nie wiem gdzie sie kasuje ciasteczka ani czysci historie :( gdzie to moge zrobic?

4 Bronze
4 Bronze

Post 22 wrz 2009, o 10:31

akaska pisze:ojej ale u mnie komputer jest do grania i ja nie wiem gdzie sie kasuje ciasteczka ani czysci historie :( gdzie to moge zrobic?
wchodzisz w swojej przeglądarce w Narzędzia, wybierasz Opcje i zakładkę Prywatność i tam masz do wyboru usunać historię, albo pojedyncze ciasteczka. Klikasz na te pojedyncze ciasteczka i wybierasz tam Usuń wszystkie ciasteczka. Historię też możesz usunąć

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 22 wrz 2009, o 14:46

akaska pisze:witam serdecznie! czy ma ktoś moze taki problem jak ja? a mianowicie nie ładuje mi gier snuggy pilot, veg attack i secret garden. to znaczy, zaczyna ładować w % ale jak dojdzie do 100 % to pozostaje pusta plansza i nic sie dalej nie dzieje. juz je nawet wzięłam na przeczekanie(20 min) i nadal nic. zakończono. mam nową wersje firefoxa i do niedawna wszystko mi hulało.

Witam!

Też miałem problemy z grami, ale żeby temu zaradzić - zamieniałem je na inne. W moim przypadku żadne ciasteczka nie miały znaczenia bo je wszystkie z przyjemnością zjadłem (jestem łasuchem).
Pozdrawiam.

Wróć do Prizee.com