Poloniex

Strony gdzie można zarobić pieniądze (także kryptowalutę jak bitcoin)

3 Bronze
3 Bronze

Post 28 maja 2017, o 15:24

Poloniex

Witam. Część z Was może już zna giełdę kryptowalut https://poloniex.com Kilka słów dla tych którzy nie znają. Jest to amerykańska giełda setek kryptowalut. Możemy na niej kupować, sprzedawać dowolne kryptowaluty. Po zrobieniu depozytu zacząłem zarabiać na tej giełdzie a mianowcie pożyczam BTC na % innym użytkownikom. Aby pożyczać kasę musimy najpierw przerzucić kasę w zakładce Balance z Exchange do Lending Po wybraniu zakładki Lending na górze ustalamy % na jaki chcemy pożyczyć i jaką kwotę. Wybieramy również czas trwania pożyczki (minimum 2 dni). Składamy ofertę i czekamy aż ktoś ją przyjmie. Ja wybieram % zawsze mniejszy od minimalnego i od razu chętni są :). Obecnie pożyczam na 0.07% dziennie ale zdarzają się lepsze okazje. Jedynie upadek giełdy lub jakaś inna katastrofa może oznaczać utratę naszych środków. Porównując do Hyipów, Revshare itp. jest to o wiele bardziej bezpieczne miejsce na ulokowanie waluty... Na giełdzie nie ma systemu poleceń, reflinków. Pozdrawiam

3 Bronze
3 Bronze

Post 28 maja 2017, o 19:37

Re: Poloniex

Od zarobionych pieniędzy giełda pobiera opłatę 15%

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 3 sie 2017, o 18:28

A nie wiesz czy ulepszenie można kupić z naliczeń?

3 Bronze
3 Bronze

Post 7 sie 2017, o 12:12

Szczerze mówiąc nie wiem o jakie ulepszenie Ci chodzi? To jest giełda do handlowania kryptowalutami. Pozdrawiam

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 5 kwie 2018, o 18:56

ktoś nadal "pracuje " na stronie? widziałam że hula, ale jak?
ktoś może coś napisac?
http://www.taguelito.com
Ostatnio edytowano 11 maja 2018, o 16:23 przez manieczka, łącznie edytowano 1 raz

3 Bronze
3 Bronze

Post 9 kwie 2018, o 14:14

Ja cały czas korzystam. Codziennie coś tam nalicza :)

Wróć do Strony zarobkowe