Kryptowaluty

Strony gdzie można zarobić pieniądze (także kryptowalutę jak bitcoin)

4 Bronze
4 Bronze

Post 8 sty 2018, o 19:05

Kryptowaluty

Cześć,

nie było mnie tu dawno :D nie ukrywam, że odpuściłem różnego rodzaju HYIPy itp. programy i skupiłem się głównie na kryptowalutach na dzień dzisiejszy mam w swoim portfolio kilka kryptowalut które uważam, że w niedalkiej przyszłości dadzą mi nieźle zarobić :)

1. KCS (KuCoin)

Zacznijmy od początku i od najświeższej kryptowaluty która kupiłem właśnie przed chwilą, nazywa się KuCoin i kosztuje teraz jakieś 60zł za sztukę, mam ich 20 :)
Waluta ta jest połączona z giełdą KuCoin i jeśli posiadamy tą walutę to otrzymujemy zyski z prowizji na tej giełdzie więc wystarczy ją kupić i trzymać :D dodatkowo jej kurs stale rośnie bo każdy chce ją kupić a mało kto chce sprzedać bo woli mieć pasywny dochód :) Jest to dosyć swieży temat więc uważam, że można ją jeszcze kupić w przystępnej cenie. Dodatkowo można zarabiać na polecaniu tek giełdy.

Poniżej znajduje się link do giełdy na której możemy kupić KuCoiny za BTC lub ETH:

KuCoin

2. XBY (XTRABYTES)

Kupiłem tą kryptowalutę jakieś dwa tygodnie temu po 90gr. za sztukę mam jej ponad 1 000 sztuk :) kilka dni temu osiągnęła cene prawie 1$ więc prawie 3.50 zł :D teraz jest korekta i warta jest ok. 2zł więc uważam, że jest to dobrym moment na jej zakup. Jest to innowacyjna waluta i lepsza od wszystkich innych pod każdym względem, oto grafika pokazująca dlaczego:

Obrazek

Trzymam ją dopóki nie osiągnie ceny przynajmniej 100$ za sztukę :D

Oto giełda na której zakupiłem tą kryptowalutę:

Cryptopia

3. BCN (Bytecoin)

Jest to kryptowaluta którą kopałem programem MinerGate i mam jej kilka tysięcy ( 2500 ), trzymaj ją z nadzieją, że kiedyś podskoczy :D ostatnio notuje spore wzrosty a że mam ją za free to po prostu trzymam.
Trzymam ją na tej giełdzie, czasem sprzedam na górce i odkupię więcej w dołku:

HitBTC

4. BTC i LTC

BTC trzymam już tylko symboliczną kwotę 0.01 a LiteCoina dwie sztuki :) Lite Coin jest dużo szybszy od BTC i ma mniejsze prowizje przy przelewach, dużo mniejsze :)
Obiema walutami dobrze się handluje na polskiej giełdzie:

Bit Market

W tym temacie przestawiłem wam 5 kryptowalut i 4 giełdy dzięki którym jesteście w stanie handlować praktycznie wszystkimi kryptowalutami dostępnymi w sieci. Czekam na wasze opinie i propozycje kolejnych walut w które warto zainwestować :) Temat jest naprawdę wart przemyślenia i daje możliwości zarobku przy mniejszym ryzyku niż w programach które tu przerabialiśmy nie raz. Najbardziej polecam wam KCS i XBY z tego względu, że póki co są naprawdę tanie :)

Swój portfel zaczynałem tworzyć 3 tygodnie temu, zainwestowałem dokładnie 4 500zł na dzień dzisiejszy wart jest 6 000 zł :) może to niewiele ale jak na 3 tygodnie to zawsze coś :D
Ostatnio edytowano 9 sty 2018, o 20:04 przez NOT3S, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 9 sty 2018, o 16:23

Re: Kryptowaluty

Dobra rada - nie kupujcie na górce :)
fajna stronka do analiz kursów dla początkujących :
https://coinmarketcap.com/
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 9 sty 2018, o 17:07

W ostatnim tygodniu DigitalNote (XDN) miała też dobry skok prawie 5x wartość w górę :)
Wykopałem jej ponad 120 :P (i7 3770k + [i7 6950x + GTX 770]) :D :lol:
...

4 Bronze
4 Bronze

Post 10 sty 2018, o 14:34

Dobra jest ta strona do analiz Floras :)

Mati kopiesz waluty, teraz da się to robić tez dyskiem twardym :D

Trzeba mieć nerwy ze stali w tej branży i nie sprzedawać zbyt szybko tylko trzymać ( HOLD lub HODL jak to mówią i piszą eksperci kryptowalutowi :D ).

4 Bronze
4 Bronze

Post 11 sty 2018, o 20:06

Dziś dostałem pierwsze naliczenia z prowizji giełdowych (KuCoin) :D

W zależności ile osób i jakimi walutami handluje to od tych walut dostaje prowizje :) Dzięki temu mam po troszkę ale różnych walut, oczywiście będę je trzymał bo nigdy niewiadomo kiedy która wystrzeli :)

Oczywiście im giełda będzie bardziej popularna i im więcej ma się KuCoin tym więszkę są te prowizje.

Reszta walut narazie stoi w miejscu albo spada (Bitcoin ciągnie w dół większość kryptowalut). Czekam na rozwój sytuacji :)

3 Bronze
3 Bronze

Post 12 sty 2018, o 18:40

Po ilu dniach od zakupienia dostałeś te prowizje? Wczoraj wrzuciłem tam parę groszy...

4 Bronze
4 Bronze

Post 12 sty 2018, o 20:20

Chyba po dwóch albo nawet trzech dniach. Strona jest dosyć świeża i jeszcze sporo tam robią więc są różne obsuwy albo problemy z logowaniem ale dzięki temu można kupić dosyć tanio KCS.

Prowizje są o tyle fajne, że mam wszystkich tych kryptowalut po trochę, zależy na czym jaki obrót był.

Zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze paru złotych tam, na samym wzroście kursu KCS zarobiłem prawie 300 zł przez te kilka dni + te prowizje :) Ale z drugiej strony nie chcę pozbywać się LTC bo czuję, że ona może nieźle podskoczyć :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 14 sty 2018, o 10:33

goman1000 pisze:Po ilu dniach od zakupienia dostałeś te prowizje? Wczoraj wrzuciłem tam parę groszy...

Widzisz już naliczenia ? najlepiej je widać po nasiśnieciu zakładki "ASSETS", wyświetlają się tam wszystkie waluty i ilość jaką ich posiadamy :)

Za te parę groszy kupiłeś więcej niż jedną sztukę KCS ? :D Jakieś minima też tam są w tych naliczeniach, chyba minimum 0.00000001 z danej waluty.

Wczoraj była dobra okazja do zakupu KCS, cena spadła do 50 zł, sam dokupiłem klika szutk :D niecałe 30 szutk :P

3 Bronze
3 Bronze

Post 14 sty 2018, o 22:44

Mam prawie 3 Kucoin. Naliczeń jeszcze nie dostałem. Teraz jest dobry czas na zakupy...

4 Bronze
4 Bronze

Post 15 sty 2018, o 14:53

Troszkę mało masz tych KuCoinów :D ale jakieś naliczenia z tych najczęściej handlowanych walut powinieneś dostawać :) Mi strona z bonusami odświeża się średnio co kilka dni.

Jutro głosowanie którą walutę kolejną wprowadzą na giełdę, Ja będę głosował za XBY :D

Cena teraz oscyluje w granicach 50 zł za sztukę, są nowe newsy, głosowanie, wprowadzają kolejne waluty więc cena będzie wzrastała ale po tych wielkich wzrostach do ponad 70 zł musiała trochę spaść :)

Moja taktyka na najbliższe pare miesięcy a najlepiej rok to "HOLD", trzymam KCS i XBY :)

3 Bronze
3 Bronze

Post 16 sty 2018, o 00:36

Cena KuCoin spadła, jutro trochę dokupię. Może wtedy pojawią się naliczenia...

4 Bronze
4 Bronze

Post 16 sty 2018, o 14:25

Cena jest teraz super, pospieszyłem się i kupiłem trochę drożej...

Ogólnie teraz wiele walut spada wiec warto dokupić i uzbroić się w cierpliwość :)

Ja ostatnie naliczenia mam chyba 13 stycznia... oni co jakiś czas aktualizują te wyniki, niewiem od czego to zależy.

Weź udział w głosowaniu i zagłosuj na kolejna walutę która zostanie dodana do giełdy, polecam XBY.

3 Bronze
3 Bronze

Post 16 sty 2018, o 20:51

Wczoraj wysłałem pieniądze na giełdę KuCoin ale ciągle jest pending. Przy takich opóźnieniach i kosmicznych opłatach dla górników nie dziwię się że cena BTC leci na łeb...

4 Bronze
4 Bronze

Post 16 sty 2018, o 22:56

BTC to zły pomysł... ja tylko LTC przesyłałem bo błyskawicznie i tanio. Mam nadzieje, że dojdzie... niektórzy 10 dni czekają nawet na przelew. Czekam na upadek BTC i wtedy ludzie zaczną zwracać uwagę na technologie dane waluty :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 17 sty 2018, o 13:33

goman1000 pisze:Wczoraj wysłałem pieniądze na giełdę KuCoin ale ciągle jest pending. Przy takich opóźnieniach i kosmicznych opłatach dla górników nie dziwię się że cena BTC leci na łeb...

a wejdź z ciekawości w zakładkę "ASSETS" i zobacz czy nie masz przypadkiem po troszkę różnych kryptowalut.... bo u mnie w zakładce "KuCoin Bonus" nie widać naliczeń od ostatnich kliku dni ale walut mi chyba przybywa, widzę to szczególnie przy KCS :)

Zakładka KuCoin Bonus:

2018-01-14 KCS Holding
48.7068488
≈ 1,567.19 PLN

i zakładka ASSETS:

48.70716011
≈ 1,572.27 PLN

:)

Cena teraz jest po ok. 30zł, wszystko przez spadającą cene BTC... ja kupowałem po ponad 50 zł... gdybym jeszcze chwilę poczekał to bym dokupił teraz :D

Ogólnie wydałem na KCS ok. 3 000zł a mam ok. 1 600zł :D nic innego mi nie pozostaje jak czekać na potężne odbicie hehehe :D Sam jestem Sobie trochę winny bo kupiłem na lekkiej górce ale myślałem, że to początek górki i będzie szło w górę jeszcze bardziej... nie załamuje się bo wcześniej złotówki leżały mi na giełdzie bez celu a teraz przynajmniej jakieś emocje są :D

3 Bronze
3 Bronze

Post 18 sty 2018, o 19:09

W zakładce Assets mam tylko prawie 10 KuCoinów - tyle ile kupiłem. Żadnych innych walut nie mam... Chyba napiszę do supportu bo dziwnie to wygląda

4 Bronze
4 Bronze

Post 19 sty 2018, o 10:52

Clarifications: 1. We are based in Hong Kong. 2. We are not going to close KuCoin. 3. We are working hard on ETH withdrawals. 4. The missing KuCoin Bonus will be resent today. 5. There are good news coming, keep an eye on us please:)

Mają ponad 2 miliony użytkowników i sporo pracy ale Bonus powinien dziś wrócić :)

3 Bronze
3 Bronze

Post 19 sty 2018, o 11:01

Rozmawiałem na czacie z konsultantem. Powiedział, że wkrótce dostanę naliczenia a opóźnienia są spowodowane dużą ilością nowych członków.

4 Bronze
4 Bronze

Post 19 sty 2018, o 13:12

Chyba ich trochę przerosła popularność :D do tego dochodzą opóźnione wpłaty i wypłaty BTC i ETH... załamanie rynku kilka dni temu itp. itd. trzeba spokojnie przeczekać to wszystko i patrzeć jak cena rośnie :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 20 sty 2018, o 11:05

Zaktualizowali mi naliczenia prowizji do 17 stycznia, zobaczymy jak to teraz będzie wyglądało... czy będą się aktualizować codziennie czy co kilka dni :)

3 Bronze
3 Bronze

Post 20 sty 2018, o 16:38

Potwierdzam, dostałem pierwsze mikroskopijne naliczenia. Właśnie takich stron szukam z pasywnym dochodem. Trochę trzymam na Freebitcoin i na giełdzie Poloniex.

4 Bronze
4 Bronze

Post 20 sty 2018, o 17:13

Mikro bo mały wkład :D ale z czasem jak zwiększysz wkład i będziesz reinwestował to może te mikro zamienią się na coś większego :D pomyśl jakbyśmy kupili po 1 000 KCS jak było po 1$ albo taniej :) Kolejna sprawa to wolumen jaki jest obracany na giełdzie, na razie jest to ok 151 mln zł a giełda się dopiero rozkręca, liczne promocje itp. z czasem obrót będzie większy i cena KCS też wzrośnie :)

Chciałbym żebyśmy tutaj za rok porównali nasze wkłady :D

Na freebitcoin trzymam 0.01 BTC ponad i coś się dziennie zbiera :)

3 Bronze
3 Bronze

Post 28 sty 2018, o 22:32

Na giełdzie Kucoin zaczęło coraz lepiej naliczać. Codziennie po kilka centów do przodu. Przy tej ilości kryptowalut na giełdzie, niektóre na pewno pójdą w górę i dadzą zarobić:)

4 Bronze
4 Bronze

Post 29 sty 2018, o 21:21

Też na to liczę :D

Teraz minimum które trzeba mieć by dostawać naliczenia to 6 KCS, mniej to i tak niema sensu trzymać :)

Zawiesili ten program poleceń... nie wiem czy wróci albo czy dostaniemy coś w zamian ? Czemu zawiesili ? za dużo mieli już użytkowników ? :D ponad 2 mln to niezła ilość do tego dochodzi ten obrót ponad 500 mln złotych dziennie więc na ruch niema co narzekać a to dopiero początek :)

Zaktualizowali stronę mobilną, naliczenia faktycznie już są codziennie choć zauważyłem, że kilku dni brakuje... non stop promocje i konkursy, ogólnie cały czas coś się dzieje :)

Kurs szaleje i ma wielki potencjał na wybicie, dobrze się stanie jak BTC będzie stabilny, wtedy inne krypto powinny zacząć żyć własnym życiem :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 6 lut 2018, o 13:03

W radiu czy tam telewizji to raczej nie usłysz nic mądrego na temat kryptowalut :) Sa poważne spadki i Janusze biznesu którzy kupili BTC po 16 000$+ teraz sprzedają ze stratą i już pewnie nie wrócą do krypto :) Ja oczywiście dokupuje i cierpliwie czekam na wzrosty :)
Następna

Wróć do Strony zarobkowe