Packbarre.com

Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 20 paź 2009, o 20:47

Packbarre.com

Packbarre.com-kliknij aby się zarejestrować:

Rejestracja-zaznaczamy wszystkie kwadraciki (akceptacja regulaminu,zapis do newslettera itd.)

E-mail-wpisujemy swój e-mail
Pseudo-nick pod jakim chcemy być widoczni na stronie
Password-hasło
Confirmer-potwierdzamy hasło

po zatwierdzeniu danych otrzymujemy maila rejestracyjnego w którym klikamy w link,po zakończeniu procesu rejestracji logujemy się na stronę przy pomocy maila(nie nicku) i hasła w górnej części strony w dziale Connexion i jednorazowo ściągamy program ze strony (kilka kilobajtów służący do zbierania procentów na stronie) w dziale Télécharger la PackBarre

Packbarre.com jest stroną na której można zdobyć kody i nagrody rzeczowe.
Uczestnictwo w stronie jest oczywiście całkowicie darmowe,na stronie zdobywa się kod NewPack który jest niejako walutą tejże strony.
Sposobów zdobycia Newpacków jest kilka:

* Podstawową aktywnością na stronie jest tzw.barre-polega on na tym że na swój komputer ściągamy niewielką aplikację która umieszcza na naszym pulpicie niewielkie okienko w którym cyklicznie zmieniają się bannery reklamowe.Zasada zdobywania procentów jest prosta-odpalamy barre i im dłużej jest on aktywny,tym więcej % otrzymujemy- wystarczy wysurfować 100% i Newpack automatycznie ląduje na naszym koncie.Od czasu do czasu (nieregularnie) na barze pojawia się cyfrowy kod captcha w którym należy wpisać cyfry w określonym kolorze i zatwierdzić-w ten sposób jest sprawdzana aktywność użytkownika.

* Dział Clics rémunérés: w dziale tym mamy codziennie kilka 15 sekundowych linków do wyklikania
(klikamy pojedynczo) za które otrzymujemy 0.05% za każdy.

* Dział Jeux: jeden z ciekawszych działów na stronie dzięki któremu możemy zdobyć nawet 15 Newpacków dziennie !!! Obecnie dostępna jest gra w Pacmana ,posiadamy codziennie 1 gratisową partię,okres rozgrywek od godziny 18 do 18 dnia następnego (24h).Poniżej tabela wygranych:

Obrazek

* Kolejny dział godny uwagi to rywalizacja klanów czyli Coupe des clans.UWAGA!!! Mimo że ciężko jest bez poziomu VIP osiągnąć punktowane miejsce w rankingu klanów (czyli miejsca od 1-50)

Obrazek

to mimo to z samego uczestnictwa nawet w najsłabiej punktowanym klanie płyną wymierne korzyści-mianowicie dzięki uczestnictwie w klanie na barze zaczynają wyświetlać się bannery bonusowe dzięki którym możemy zdobyć bonusy dla klanu jak i dla siebie,oto dostępne bannery bonusowe:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz banner dający możliwość zagrania w zdrapkę klanową czyli Ticket Clan w której można np. wygrać 20% do swojego konta :D

Aby przystąpić do klanu należy kliknąć dział Coupe des clans,następnie kliknąć przycisk Obrazek .
Otwiera się nam pole w którym możemy wpisać konkretną nazwę klanu (Faire une recherche Nom )

lub przeglądać wszystkie klany,czyli Afficher tous les clans Cliquez ici .

Następnie można złożyć podanie do klanu poprzez kliknięcie nazwy klanu przy którym jest zielony symbol oznaczający że dany klan rekrutuje,a następnie kliknięcie linku Postuler....

Ewentualnie możemy założyć własny clan poświęcając 10% ze swojego barra (interes zwraca się w tydzień lub szybciej).

Sklepik(Choisir mes cadeaux):

Walutą w sklepiku jest Newpack który otrzymujemy po osiągnięciu 100% na stronie,za Newpacki można kupić na chwilę obecną:

KODY:
1 Pack+ valable sur Prizee.com
Prix : 1 NewPack

4 Byncodes valables sur Toilokdo.com

1 Freshcode valable sur FreshKado.com

1 RoyalPass valable sur RoyalCactus.com

1 Biokode valable sur Biokdo.com

4 Findcodes valbles sur FindJeux.com

1 Clickcode valable sur Clickcode.fr

4 Fourmicodes valables sur Fourmilimails.com

1 Ludicpass valable sur Ludicweb.com

1 EC code valable sur ECbarre.com

Nagrody:
Płyty DVD w cenie 8-17 Newpacków
Konsole 200-300 NP
gry około 40 NP
akcesoria komputerowe od 16 do 130 NP.

Opis będzie na bieżąco uaktualniany,wszelkie sugestie co trzeba uzupełnić mile widziane-najlepiej na PW.
Ostatnio edytowano 23 paź 2009, o 15:59 przez fish1976, łącznie edytowano 1 raz

1 Silver
1 Silver

Post 21 paź 2009, o 02:18

Odp: Packbarre.com

Czemu poprzedni wątek trafił do kosza?
28zł w kodach przez 3 miesiące bez poleconych. Polecam: [url]http://pl.20dollars2surf.com/?ref=185483[/url]
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 21 paź 2009, o 08:29

bo nie był zapewne aktualizowany, Jak masz chęć zaktualizować jakiś temat bo założyciel przestał się nim opiekować to napisz do Jami, że chcesz zaktualizować temat bo nie zawiera tego i tamtego. Jami wysyła do założyciela info z prośba o zaktualizowanie tematu, jeśli założyciel tego nie zrobi to temat jest twój[br][br]Powyższy post został napisany: : 21 Październik 2009, 07:37:24[br][br]o co chodzi z tym "Super clan" - bonus w klanie. W klanie w którym jestem są już trafione 2 takie bonusy i nic nie przybyło punktów.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 08:43

Bonus "Super Clan" polega na tym że od momentu aktywacji przez 30 minut nabija % dla naszego klanu ze wszystkich podłączonych w tej chwili barrów (użytkowników z całego świata) bonus ten nabija około 1000-3000 % dla naszego klanu i daje awans o około 100 pozycji w rankingu.Statystyki Super Clan są widoczne w info Clanowym Obrazek
Awatar użytkownika

2 Bronze
2 Bronze

Post 21 paź 2009, o 08:45

fish1976 pisze:Bonus "Super Clan" polega na tym że od momentu aktywacji przez 30 minut nabija % dla naszego klanu ze wszystkich podłączonych w tej chwili barrów (użytkowników z całego świata) bonus ten nabija około 1000-3000 % dla naszego klanu i daje awans o około 100 pozycji w rankingu.

a można mieć wpływ na użycie tego bonusu czy on jest aktywowany automatycznie ?
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 08:50

lidia pisze:
a można mieć wpływ na użycie tego bonusu czy on jest aktywowany automatycznie ?

Z tego co pamiętam to raz jak złapałaś ten bonus to miałem przycisk do aktywacji w zakładce Clan i go aktywowałem.
Awatar użytkownika

2 Bronze
2 Bronze

Post 21 paź 2009, o 08:52

to dobrze by było wiedzieć czy można samemu go aktywować bo wiadomo
że najbardziej opłaca się  np w sobotę gdzie jest najwięcej
ludzików aktywnych  :)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 08:55

lidia pisze:to dobrze by było wiedzieć czy można samemu go aktywować bo wiadomo
że najbardziej opłaca się  np w sobotę gdzie jest najwięcej
ludzików aktywnych  :)

Tak właśnie go aktywowałem-w sobotni wieczór ;) ale możliwe że jeśli nie uruchomi się go ręcznie to po pewnym czasie odpala sam.
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 21 paź 2009, o 09:04

czy są wolne miejsca w klanie dla mnie? chętnie wejdę do czyjegoś klanu i pomogę wzbić się na wyzyny ;)
szczęśliwie karmiona życiem: 22.08.2010 - zaręczona narzeczona :)
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 21 paź 2009, o 09:17

U nas pełno i nie łapiemy się na pierwsze 50.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 09:19

U nas też pełno  :) Poświęć 10% z barra i załóż własny-opłaci się.Ja z pobytu w klanie złapałem wczoraj 20% do konta.
Awatar użytkownika

4 Bronze
4 Bronze

Post 21 paź 2009, o 09:47

Niestety ja mie miałem przycisku do aktywacji "supec clan" widze ze włączył sie automatycznie.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 09:52

A może włączył go inny członek klanu?
Można to sprawdzić, wchodząc w "coupe des clans" --> "infos et statistiques", tam jest zawsze info o bonusie Super clan: kto uruchomił ("lance par..."), kiedy, i ile punktów nabiło.

Za ewentualne nieścisłości w pisowni przepraszam, piszę z pamięci, bo mi nadal strona nie działa :/
Mój kaktus świadczy o mnie - sprawdź :D --> http://www.royalcactus.com/invitation-de-jussi23.html
Awatar użytkownika

4 Bronze
4 Bronze

Post 21 paź 2009, o 09:55

Date  Lancé par Gains Etat
21/10/09 à 07:25 lido 1392% Terminé

Aha czyli Lido sama sobie włączyła :)
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 10:06

jussi23 pisze:Za ewentualne nieścisłości w pisowni przepraszam, piszę z pamięci, bo mi nadal strona nie działa :/

Wyczyść ciasteczka i katalog Temp przeglądarki-może ruszy
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 10:17

fish1976 pisze:
jussi23 pisze:Za ewentualne nieścisłości w pisowni przepraszam, piszę z pamięci, bo mi nadal strona nie działa :/

Wyczyść ciasteczka i katalog Temp przeglądarki-może ruszy

Niestety :( To jakiś większy problem z netem, nie działają mi też inne strony i barry.
Ale dzięki za radę :)
Mój kaktus świadczy o mnie - sprawdź :D --> http://www.royalcactus.com/invitation-de-jussi23.html
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 10:33

Zakupiłem koda , zrealizowali (mialem 3% rabat)  a teraz mam kod na 10% :D Ale idzie zyskac :D
Zalozylem klan :  " MS_PL " :D
...
Awatar użytkownika

2 Bronze
2 Bronze

Post 21 paź 2009, o 10:47

yaro2004 pisze:Date  Lancé par Gains Etat
21/10/09 à 07:25 lido 1392% Terminé

Aha czyli Lido sama sobie włączyła :)

lido sama włączyła  :pac:
ale nie wiedziała jak to funkcjonata teraz wie i nie popełni tego błędu

kolejne pytanie :

czy każdy członek klanu może uruchomić ten bonus ?  ;)
Awatar użytkownika

4 Bronze
4 Bronze

Post 21 paź 2009, o 11:57

I ja tez mam pytanie. Od czego jest uzależniony ticket ? Juz daaaawno nie mialem partii.
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 21 paź 2009, o 12:04

lidia pisze:
kolejne pytanie :

czy każdy członek klanu może uruchomić ten bonus ?  ;)

Najprawdopodobniej każdy. Na pewno nie tylko szef :)

yaro2004 pisze:I ja tez mam pytanie. Od czego jest uzależniony ticket ? Juz daaaawno nie mialem partii.

Co sobotę powinieneś dostać partię z przydziału :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 21 paź 2009, o 12:42

Dokładnie co sobotę jest 1 partia w ticket clan, dodatkowo można zdobyć go klikając w baner na barze informujący o 1 tickecie lub też gdy ktoś z klanu zdobędzie dla pozostałych osób dodatkowe partie w ticket clan.

Co do super clan to wydaje mi się że uruchomić go może tylko osoba która go zdobyła.

1 Silver
1 Silver

Post 21 paź 2009, o 18:30

noddy pisze:Dokładnie co sobotę jest 1 partia w ticket clan, dodatkowo można zdobyć go klikając w baner na barze informujący o 1 tickecie lub też gdy ktoś z klanu zdobędzie dla pozostałych osób dodatkowe partie w ticket clan.

Co do super clan to wydaje mi się że uruchomić go może tylko osoba która go zdobyła.

Mi też,bo byłoby to bez sensu gdyby ktoś uruchomił coś,na co ty teoretycznie zapracowałeś (klikając w baner w tym wypadku).

Iro-dzięki za wytłumaczenie i następnym razem włączaj super clan około 18-19  :P Dużo więcej punktów idzie  ;)
28zł w kodach przez 3 miesiące bez poleconych. Polecam: [url]http://pl.20dollars2surf.com/?ref=185483[/url]
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 21 paź 2009, o 18:45

2004% to mało?

1 Silver
1 Silver

Post 21 paź 2009, o 19:02

iro1979 pisze:2004% to mało?

Mhm  :P Zobacz ile ja mam  ;)

2 Bronze
2 Bronze

Post 21 paź 2009, o 20:33

Pacman chyba wrocil ,ale jedno mnie martwi moze ktos przetlumaczyc tekst pod klasyfikacja gry ?;p
Następna

Wróć do Strony z kodami