cartowars.com

Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 19:38

cartowars.com

Kolejna stronka vincler.fr. Podobnie jak na większości innych im prędzej się zdecydujecie na zapis tym większe macie szanse na zarobek, dzieje się tak dlatego, że codziennie za zalogowanie dostaje się 1 losową kartę, więc jak ktoś się zapisze 200 dni po innym graczu to teoretycznie by go dogonić będzie musiał użyć 10 kodów. Czasem jednak wystarczy wylosować 1 dobrą kartę by pozamiatać wszystkie karty przeciwnika, więc nic straconego jak się zapiszecie po pół roku czy po 2 latach od startu  ;). Strona przypomina cartosort, jednak jest nowa i ładna. Ci, którzy byli na cartosorcie szybko się połapią o co biega pomimo, że stronki nieznacznie się różnią. Stronka zajmuje dziennie tyle co zalogowanie się na niej czasem tylko zmieniamy karty w liniach ataku na lepsze jak trafiło się coś przy logowaniu.
Mój link do zapisu:
http://www.cartowars.com/?p=781
Opis rejestracji:
Choisissez votre pseudo : nick
Votre mot de passe : hasło
Confirmez votre mot de passe : powtórz hasło
klikamy valider
Entrez votre adresse email : wpisujemy adres email
Le pseudo de votre parrain : polecający
klikamy valider
Civilité : płeć   
Prénom : imie
Nom :   nazwisko
Adresse ligne 1 : adres   
Adresse ligne 2 : drugi adres, nie trzeba podawać jak się nie ma :P
Code postal : kod pocztowy
Pays : kraj (pologne - jest napewno, ale podzielili na kontynenty przez co ciężej wyszukać)
Przychodzi link aktywacyjny.
Sklepik:
Nagrody do wylicytowania
Poleceni:
Gdy polecony aktywuje kod do stronki to osoba polecająca dostaje 4 losowe karty

Trochę o grze:
Na start dostajemy kilka kart. Codziennie, każdy otrzymuje 1 kartę, za zalogowanie się na stronie. Karty można sobie przekazywać na facebooku, jednak tylko te które mamy w ofenir o czym na końcu posta :).
Karty są rozdzielane całkowicie losowo. W lewym górnym rogu każdej karty widać liczbę gwiazdek. Jest to poziom karty. Szanse na otrzymanie danej karty są dokładnie takie same dla wszystkich graczy, niezależnie od poziomu gracza, klasyfikacji itp..
Kart nie tracimy podczas walki, te pokonane wracają po jej zakończeniu i można ich użyć w kolejnej bitwie.
Dostępne są 2 rodzaje kart: Karty Walczące i akcesoria.
karty walczące są pogrupowane w 3 kategorie: powietrzne, ziemne, wodne.
Każda karta walcząca ma swoje własne cechy:
- Liczba punktów życia
- Liczba punktów ataku
- Liczba punktów obrony przed kartami naziemnymi
- Liczba punktów obrony przed kartami powietrznymi
- Liczba punktów obrony przed kartami nawodnymi

Do kart walczących można przypisać akcesoria. Zależnie od karty walczącej (a dokładnie zależnie od ilości + pod rysunkiem) można dodać 0, 1 lub 2 takie karty. Akcesoria mogą modyfikować punkty ataku życia i obrony kart walczących:
- Negatywny wpływy pojawia się na niebiesko (ujemne punkty)
- Pozytywne wpływ pojawia się na zielono (dodanie punktów)
- Czasem karty akcesoriów nie dają żadnych efektów (mogą dać efekt w połączeniu z inną kartą walczącą lub dawać inny efekt, jednaj karcie coś da 5 do ataku a drugiej 20 więc trzeba sprawdzić jak będzie najlepiej)

Każda karta ma określony poziom, widoczny jest w lewym górnym rogu. Im więcej * tym karta jest rzadsza, tym samym ma lepsze statystyki od odpowiednika na niższym poziomie. Takie same karty można ze sobą łączyć, potrzeba 5 takich samych kart by stworzyć 1 na wyższym levelu robi się to przy pomocy "Merge" klikając na te karty w zapasie.

Karty trzeba poukładać by brały udział w walce. To ze mamy karty w zapasie nie oznacza, że będą walczyły. Aby je wystawić do walki, wchodzimy w "Cartes" i klikamy na interesujące nas karty. Pojawia się wtedy po prawej stronie możliwość obsadzenia karty na jakiejś linii ataku. Karty możemy zamieniać miejscami. Najpierw ustawiamy karty walczące a później dodajemy do nich karty akcesoriów.

Aby zaatakować innego gracza klikamy na "combattre" i wybieramy gracza klikając na jego nick, później przycisk combattre. Walka właśnie się rozpoczęła i odbywa się w turach. Teraz na nic nie mamy już wpływu i klikamy na demarrer pomiędzy avatarami (naszym i wroga) potem tylko klikamy "suite" w tym samym miejscu i patrzymy jak karty walczą. Klikamy tak i klikamy aż karty nasze lub wroga zostaną pokonane ,ewentualnie można trzymać "enter" na klawiaturze.

Nagrody kupujemy na zasadzie licytacji z innymi graczami, nie należy się załamywać. Nie jest tak jak przychodzi od razu na myśl "o rany to nigdy nic nie kupie", wręcz przeciwnie, ze średnimi kartami, które dają nam 3 level możemy nagrody kupować co tydzień i wydaje mi się, że przy ich zakupie nie traficie na dużą konkurencję. Chyba większość osób grających na tej stronie kupiła już nagrodę i to nie jedną (ja mam już 3 nagrody:pen 8gb, scyzor z rękojeścią czerwoną, scyzor inny model z rękojeścią metalową, są osoby które mają więcej nagród na koncie jednak tańszych od moich :P)
Do kupienia nagród w licytacji potrzebne nam są Pts. cadeaux, które zdobywamy zajmując miejsce w klasyfikacji - im wyższe tym więcej punktów. Punkty dostajemy również za miejsce ligii w klasyfikacji o ile jesteśmy w jakiejś lidze. Jeśli chodzi o ligę to punkty zdobyte dla ligii stopniowo się wyrównują z naszymi punktami force, jednak to czasochłonny proces :P, co równą godzinę przybywa lub ubywa nam progresion zależnie ile mamy punktów w actuel i force. Jeśli force jest większe od actuel to punkty dla ligi rosną jak na odwrót to maleją. Punkty dla ligii zaliczane są gdy actuel jest większy od max - wszystko co jest ponad to jest progresion :P i to są punkty dla ligii. Wynika z tego że gdy będziemy najlepszymi z najlepszych to przestaniemy dawać punkty dla ligii O.o. Prościej to: progresion to postęp w klasyfikacji, ile mieliśmy poprzednio określa max (jeśli to nasz pierwsza klasyfiakacja to jest ustalone max na 1000).
Dla przykłądu:
mamy force 4500, to nasza pierwsza klasyfikacja więc mamy max 1000. Teraz co godzinę actuel będzie się równał pomału z force. Jak się nam uda wyrobić w czasie i actuel narośnie do 4500 to dla ligii zdobędziemy 3500progresion.
W następnej klasyfikacji mamy już max 4500 więc musimy zdobyć coś więcej by ugrać coś dla ligii. Np. 5120 - liga dostanie wtedy 620progresion o ile actuel zdąży narosnąć do tego poziomu force :).
Punkty w lidze dzielone są na równe 15 części, każdy członek ligii dostaje 1/15 punktów zdobytych prze ligę. Nie można być sprytniejszym i założyć sobie ligę samemu tak czy siak dostanie się 1/15 zdobytych punktów - najlepiej więc być w lidze z 15 osób i dołączyć do ludzi o podobnym progresion.
Jesli chodzi o inwestowanie kasy, lepiej to zrobić wcześniej niż później z prostej przyczyny, że gdy zainwestujemy od razu np. 10 kodów, a nie za 3 m-ce to przez te wszystkie tygodnie klasyfikacji będziemy już czerpać profity :)

Kody do strony mają nazwę War+, działają również getpassy.
Kody można kupić u Jami (getpassy) - przyjmuje niemal wszystkie metody płatności .
War+ są na giełdach codes-discount i codeotop
Na stronie mail4codes w sklepiku za punkty, bankizocode, rollygames, Astronomium i bezpośrednio na vincler.fr (ale trzeba kupić minimum 20 sztuk płacąc przy 20 sztukach 1,35euro/1szt - przy większych ilościach są zniżki)

Opisy kart:
http://lescarto.perso.neuf.fr/?page=30

Ofenir:
Mój link na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=100001897628413 jeśli chcecie dać mi karty :), ja również będę wam przekazywał. Śmieci nie śmieci, zawsze im więcej tym lepiej.Kartę wysłaną przez znajomego należy odebrać wchodząć w ofenir na cartowars, karta zostanie sama dodana :)
Dostaje się 1 kartę na tydzień (chyba) w ofenir , a jednemu znajomemu można przekazać 1 sztukę na 30 dni.
Jak chcecie dodam wasze linki na fb w pierwszym poście. Pisać PM
Ostatnio edytowano 18 wrz 2010, o 19:02 przez iro1979, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 3 kwie 2010, o 19:41

Odp: cartowars.com

nowe karty się dostaje codziennie po zalogowaniu... przynajmniej początki tak wyglądają... dzisiaj dostałem kolejny granat =.=
czekaj z niecierpliwością na opis bo bez sensu klikam - tak na ślepo :D

1 Silver
1 Silver

Post 3 kwie 2010, o 19:44

zapisany  . ja poczekam za opisem, bo nie mogę się połapać ;p
Awatar użytkownika

2 Silver
2 Silver

Post 3 kwie 2010, o 19:54

jestem
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 19:57

Trochę opisałem, ale dodam resztę w poniedziałek, logujcie się po prostu te 2 dni - nic nie stracicie ;) - byle wam karty dropiły
Kliknijcie tylko na cartes i na karty postaci i poukładajcie je w liniach (1,2,3 itd) i dodajcie karty wspomagające (accesories), może coś expa zdobędziecie.
Są ligi, ale muszę wbić na level up. Aż by się chciało kupić ze 100 kart na początek :P
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 20:05

Szkoda że nagrody są licytowane :(
http://sejfik.com/pages/index.php?refid=robak96 - Najlepsze ptp w Polsce !
Refback z bux'ów - GG 12265585
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 20:09

Na etherfallu tez są a kilka nagród już wyjąłem pomimo ze już przestałem grać z 2-3 tyg temu (mam portfel, scyzor, pajaka, brelok, dzisiaj zamówiłem brelok i dałem zaporową cenę na brelok za 8 dni :P). Jak trafisz dobrą kartę to możesz jechać na niej z pół roku. Tak jak na cartosorcie trafiłeś diamant rogue i już mogłeś wbić na 7 level lub sprzedać ja za 25'000 do 120'000 credits - dla porównania kod do tej strony dawał 100 credits. Mogłeś za to kupić wszystkie upgrady i multum  bardzo dobrych kart
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 20:11

To spróbuje :D
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 20:13

7 kwietnia kończy się klasyfikacja, do tej pory wszystko będziecie wiedzieć. Postaram się założyć lige za co będą dodatkowe punkty
Awatar użytkownika

2 Silver
2 Silver

Post 3 kwie 2010, o 20:40

dobra mam ustawione te dwie karty i teraz jak się walczy, bo mnie już 3 zaatakowało i 3 lost :(
Awatar użytkownika

Weteran
Weteran

Post 3 kwie 2010, o 20:45

Każda karta "Combattant" może mieć 2 karty wspierające.

nieprawda... ja mam taką kartę co może mieć 1 kartę wspierającą :/

dobra mam ustawione te dwie karty i teraz jak się walczy, bo mnie już 3 zaatakowało i 3 lost :(

można zaatakować gnojka, który nas zaatakował klikając bodajże na nick... albo można wybrać kogoś z klasyfikacji obok siebie - klikamy "combattre" obok "cartes" i wybieramy ;)
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 20:53

Czekam ponad 1 godzinę na link aktywujący  :cry:[br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 20:51:37[br][br]Napisałem na forum i przesłali xD :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 20:54

bardzo fajna strona :) można kupować karty? i co daje liga?

1 Silver
1 Silver

Post 3 kwie 2010, o 20:58

Długo mail dochodzi ? :D
Czy to nie jest stronka tego co ma Gothikado ?? Bo rejestracja taka sama.
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 20:59

może ktoś napisac do nich (ja nie znam francuza) żeby dali kod War+ na cd?
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 21:00

Haha  :rotfl:

Bravo vous avez gagné ce combat !

Rozwaliłem użytkownika zakręcony13 xD
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 21:06

miałem już 4x 2 level i już zakładałem ligę gdy mnie zbijali :/[br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 21:03:15[br][br]Mamy lige :D Prizee.pl - to nazwa ;)[br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 21:04:29[br][br]Macie zasady ligi naszej :P

- Le classement est déterminé suivant la progression des membres entre deux classements. Chaque membre de la ligue apporte à celle ci des points de classement déterminés par la différence entre le nombre de points de classement individuel actuel du membre et le maximum de points de classement individuel atteint lors des classements précédents depuis son inscription avec pour base minimum de 1000.

- Le classement des ligues et la distribution des points cadeaux ont lieu en même temps que le classement général. Chaque joueur de la ligue obtiendra 1/15 des points totaux, même si la ligue n'est pas complète.

- Chaque ligue à un maximum de 15 membres.

- Le chef de la ligue ne peut bannir de membres et les membres ne peuvent quitter la ligue durant les 3 jours précédent le classement définitif.

- Le chef de la ligue ne peut accepter de membres et les membres ne peuvent faire de demandes d'intégration durant les 2 jours précédent le classement définitif.

- Un sous-chef de ligue peut accepter ou refuser les demandes d'intégration et bannir un membre de la ligue. Il est désigné par le chef de la ligue.
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 21:07

Kamil pisze:miałem już 4x 2 level i już zakładałem ligę gdy mnie zbijali :/[br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 21:03:15[br][br]Mamy lige :D Prizee.pl - to nazwa ;)[br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 21:04:29[br][br]Macie zasady ligi naszej :P

- Le classement est déterminé suivant la progression des membres entre deux classements. Chaque membre de la ligue apporte à celle ci des points de classement déterminés par la différence entre le nombre de points de classement individuel actuel du membre et le maximum de points de classement individuel atteint lors des classements précédents depuis son inscription avec pour base minimum de 1000.

- Le classement des ligues et la distribution des points cadeaux ont lieu en même temps que le classement général. Chaque joueur de la ligue obtiendra 1/15 des points totaux, même si la ligue n'est pas complète.

- Chaque ligue à un maximum de 15 membres.

- Le chef de la ligue ne peut bannir de membres et les membres ne peuvent quitter la ligue durant les 3 jours précédent le classement définitif.

- Le chef de la ligue ne peut accepter de membres et les membres ne peuvent faire de demandes d'intégration durant les 2 jours précédent le classement définitif.

- Un sous-chef de ligue peut accepter ou refuser les demandes d'intégration et bannir un membre de la ligue. Il est désigné par le chef de la ligue.

To może po polsku :)

- Ranking jest określana w zależności od postępu członków z obu klasyfikacji. Każdy członek Ligi, iż prowadzi do punktacji w klasyfikacji określa różnica pomiędzy liczbą punktów rankingowych poszczególnych członków obecnego i osiągnąć maksymalną liczbę punktów w poszczególnych rankingach klasyfikacji od zarejestrowania o minimalnej podstawy w wysokości 1000 .

- W rankingu ligi i dystrybucji upominków odbywają się w tym samym czasie, co w klasyfikacji generalnej. Każdy gracz w lidze dostanie 1 / 15 liczby punktów, nawet jeśli liga nie jest kompletna.

- Każdy ligi do maksymalnie 15 członków.

- Szef ligi może zakaz członków i nie może opuścić ligę w ciągu 3 dni poprzedzających końcowej klasyfikacji.

- Na czele ligi nie może zaakceptować członków i może zwracać się do integracji w ciągu 2 dni poprzedzających końcowej klasyfikacji.

- Liderem sub-ligi może przyjąć lub odrzucić integracji aplikacji i zakaz jest członkiem ligi. Jest ona wyznaczona przez kierownika ligi.
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 21:13

Opłaca się nabić ten drugi level :d byłem atakowany bez ligi po nabiciu 1k force z częstotliwością co 10sekund, a teraz w lidze nie atakowali mnie od 10minut :D Boją sie :P

Nabijcie punktów do drugiego poziomu na kolesiach z samego dołu tablicy (nie maja kart poustawianych nawet) i z nich lecą po ok 35force ;)
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 21:20

Co to jest Pts Classment ?Bo mam 100 [br][br]Powyższy post został napisany: : 03 Kwiecień 2010, 21:15:20[br][br]Ile macie Force ?

Ja mam juz 500 :hura:

1 Silver
1 Silver

Post 3 kwie 2010, o 21:27

Jak macie ustawione karty ?? bo widze ze niektórzy wygrywaja z tymi co maja poustawiane
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 21:32

classements są co jakiś czas sumowane, trzeba pilnować zegarka ktory odlicza kiedy bedą pobierane wasze force i wtedy próbować miec jak najwięcej ;)
Awatar użytkownika

3 Bronze
3 Bronze

Post 3 kwie 2010, o 21:34

Kamil jak wstąpić do klanu  ?

2 lvl  :hura: :hura:
Awatar użytkownika

Moderator
Moderator

Post 3 kwie 2010, o 21:40

w Ligue znajdź Prizee.pl i wyslij zaproszenie

z faqu wynika że na stronie nie działa Allopass :( ale działają Getpassy :)

1 Silver
1 Silver

Post 3 kwie 2010, o 21:42

Kurcze skad ludzie maja lepsze karty ?? Z wszystkimi przegrywam chyba ze ktos nie ma wogóle kart
Następna

Wróć do Strony z nagrodami