Lubietoto.pl

Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 gru 2012, o 12:37

Lubietoto.pl

Hey Wam,
przedstawiam serwis jakim jest LubieToTo.pl Jest to serwis na którym poprzez zdobywanie punktów można wymieniać je na nagrody. Rejestracja to nic więcej jak kliknięcie przycisku "zaloguj się przez Facebook" a więc trzeba być zalogowanym na Facebooku i kliknąć ten przycisk (żeby zostać zaakceptowanym trzeba mieć ok 50 znajomych).

R E J E S T R A C J A

Zdobywanie punktów:
1) Lubie to ( Klikasz w link który przekierowuje Cię na stronę Facebook wraz z otwarciem nowej karty, następnym krokiem jest kliknięcie przycisku Lubie to! Gotowe. Za tak wykonane polecenie otrzymujesz: +5 pkt )
2) Polecania ( Bardzo proste, poprzez swój link z którego zarejestruje się jakakolwiek osoba otrzymujesz: 20% jego zarobków )
3) Zadania ( Wykonujesz zadania i zdobywasz za nie punkty. Otrzymujesz: różnie, w tej chwili od 100 do 300 punktów )
4) Gry (obecnie dostępne są 3 bardzo proste gry- jest to najszybszy sposób na zebranie pkt)

Nagrody:
1) Doładowanie 5zł - koszt 1 000pkt.
2) Doładowanie 10zł - koszt 2 000pkt.
3) Doładowanie 25zł - koszt 5 000pkt.
4) Przelew 20zł - koszt 4 000pkt.
5) Przelew 50zł - koszt 10 000pkt.
6) Przelew 100zł - koszt 20 000pkt.
7) Pendrive 8GB USB - koszt: 8 000pkt.
8) Słuchawki Sennheiser HD201 - koszt 20 000pkt.
9) X-Box 360 Slim 250GB - koszt: 200 000pkt.

Serdecznie zapraszam do rejestracji!
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 gru 2012, o 12:57

Re: Lubietoto.pl - Serwis z nagrodami!

Zarejestrowałem się, ale powiedz w jakie grasz gry, bo widzę że nieźle sobie poczynasz i nie chciałbym ciebie spotkać na stole :D
Poza tym jest gdzieś kopia tych gier, żeby sobie potrenować?
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 gru 2012, o 13:03

DrakerPL pisze:Zarejestrowałem się, ale powiedz w jakie grasz gry, bo widzę że nieźle sobie poczynasz i nie chciałbym ciebie spotkać na stole :D
Poza tym jest gdzieś kopia tych gier, żeby sobie potrenować?

Ja gram tylko w klocki.

Na necie być może są jakieś dema, ale zasady są te same co w innych wersjach. W klockach jest tylko to utrudnienie, że nie steruje się strzałkami tylko:
- obróć: I
- lewo: J
- prawo: L
- w doł: K
Na początku trudno się przyzwyczaić, ale później jest ok.

Jak klikniesz na nazwę gry to pokaże Ci się opis.
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 gru 2012, o 13:14

Właściciel miał ciekawy pomysł na stronę, ale wszystko jest zrobione na odwal. W regulaminie nie ma wzmianki o właścicielu, ani faktycznej procedury wydania nagród. Nie można nigdzie porozmawiać z innymi użytkownikami, ani nawet pochwalić się otrzymaną nagrodą, bo nie ma forum.
Regulamin wraz z błędami stylistycznymi jest przezabawny.
3.6. Serwis Lubietoto.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia użytkownika bez podania przyczyny, oraz łamiącej regulamin serwisu.
[...]
7.8. Regulamin może ulec zmianie. Zalogowanie do panelu oznacza akceptację aktualnego Regulaminu przez Użytkownika.

No i nazwa gry MEMORY CART. Nawet dziecko nie zrobiłoby błędu w tym wyrazie. Ja rozumiem dysortografię w języku polskim, bo w końcu nie jest to najprostszy język, ale przecież angielski to najprostszy język świata ponoć :pac: Już nawet to samo MEMORY by mogło zostać, bo każdy wie o co chodzi :)
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 gru 2012, o 13:18

DrakerPL pisze:Właściciel miał ciekawy pomysł na stronę, ale wszystko jest zrobione na odwal. W regulaminie nie ma wzmianki o właścicielu, ani faktycznej procedury wydania nagród. Nie można nigdzie porozmawiać z innymi użytkownikami, ani nawet pochwalić się otrzymaną nagrodą, bo nie ma forum.
Regulamin wraz z błędami stylistycznymi jest przezabawny.
3.6. Serwis Lubietoto.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia użytkownika bez podania przyczyny, oraz łamiącej regulamin serwisu.
[...]
7.8. Regulamin może ulec zmianie. Zalogowanie do panelu oznacza akceptację aktualnego Regulaminu przez Użytkownika.

No i nazwa gry MEMORY CART. Nawet dziecko nie zrobiłoby błędu w tym wyrazie. Ja rozumiem dysortografię w języku polskim, bo w końcu nie jest to najprostszy język, ale przecież angielski to najprostszy język świata ponoć :pac: Już nawet to samo MEMORY by mogło zostać, bo każdy wie o co chodzi :)

Niby racja, odnośnie wydawania nagród to jestem tam od początku niemalże i powiem, że jeżeli zamówisz doładowanie to jest realizowane do 48h (jeszcze nie było z tym większych problemów). Co do wypłaty to niestety trzeba czekać znacznie dłużej. Nagród rzeczowych nie zamawiałem więc nie wiem jak jest z ich wydawaniem.

Nowy gracz
Nowy gracz

Post 11 cze 2013, o 14:12

Re: Lubietoto.pl

This is my first expeirence with OpenStack, Chef and have had some limited and basic experience with Chef. A former co-worker and good friend is now employed by OpsCode, and will be guiding me through this install for both of our knowledge advancement and experience.
If you are looking for fast success exams then join today to explore complete Pass4sure resources.For more information visit our COMPTIA website and Massachusetts Institute of Technology (MIT) main page also on wikipedia best wishes

Wróć do Strony z nagrodami