telcado.com

4 Bronze
4 Bronze

Post 5 cze 2013, o 16:54

telcado.com

http://telcado.com/inscription-site.php?p=911
stronka z kodami :P
jak zwykle zdrapki, kliki bonusowe.
Są też klany.
zapis to podanie loginu hasła i maila ... bez problemu potwierdzenie przyszło mi na o2. Stronka dla Polaków ale tylko dla kodów :twisted:

Najtańszy kod w sklepiku to koszt 7 200 (Tiromini) punktów najdroższy to 162 000 (Mwinpass)
Za kod mamy :
TelPass'Mini
- 1 ticket Telgrille'Mini
- 0,50 points concours valideur
- 0,20 points VIP
TelPass
- 300 parties gratuites
- 30 tickets challenges
- 30 tickets clans
- 5 points concours valideurs
- 1 point VIP

TelPass'Maxi
- 1 ticket Telgrille'Maxi
- 3 points concours valideur
- 1 points VIP

TelPass'Party
- 30 tickets Clans
- 30 tickets Challenges
- 0,30 points concours valideur
- 0,10 points VIP

Jest 5 poziomów Vipa.
To chyba wszystko zapraszam do zapisów. :D :D
Ostatnio edytowano 6 cze 2013, o 21:29 przez aniuniunia13, łącznie edytowano 1 raz

Weteran
Weteran

Post 5 cze 2013, o 17:38

Re: telcado.com

stara jak świat ta strona :D

1 Silver
1 Silver

Post 5 cze 2013, o 20:49

zapisany

2 Silver
2 Silver

Post 5 cze 2013, o 22:39

radhead pisze:zapisany

regulmin czytać !!!! http://translate.google.pl/#fr/pl/

4 Bronze
4 Bronze

Post 6 cze 2013, o 13:01

alinka11 pisze:

Wyjątkowo czytam dokładnie bo nie lubię tracić czasu :twisted:

a to jest napisane pod rejestracja:
"Rappel du règlement: Les lots pouvant être envoyé par courrier électronique seront envoyés à l'ensemble des pays.
Pour les cadeaux par envoie postal seul ces pays pourront recevoir leurs gains : France, Belgique, Luxembourg, Suisse, Principauté de Monaco, Espagne, Allemagne et l'Italie."

a wynika z tego, że na maile wysyłane są nagrody do wszystkich krajów .... tylko rzeczowe do Francji, Belgii itd. :D

nev

1 Silver
1 Silver

Post 6 cze 2013, o 16:58

aniuniunia13 pisze:
alinka11 pisze:

Wyjątkowo czytam dokładnie bo nie lubię tracić czasu :twisted:

a to jest napisane pod rejestracja:
"Rappel du règlement: Les lots pouvant être envoyé par courrier électronique seront envoyés à l'ensemble des pays.
Pour les cadeaux par envoie postal seul ces pays pourront recevoir leurs gains : France, Belgique, Luxembourg, Suisse, Principauté de Monaco, Espagne, Allemagne et l'Italie."

a wynika z tego, że na maile wysyłane są nagrody do wszystkich krajów .... tylko rzeczowe do Francji, Belgii itd. :D

brawo, w końcu jakiś rozsądny post :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 6 cze 2013, o 17:35

koleżance pewnie chodziło o 2 punkt regulaminu czyli warunki uczestnictwa:

Sont exclus de toute participation au présent jeu et du bénéfice de toute dotation, les personnes résidant hors des pays suivants : France, Belgique, Luxembourg, Suisse, Principauté de Monaco, Espagne, Allemagne, Italie. Toute personne ne pouvant prouver de cette appartenance géographique, se verra refuser tout envoi de cadeaux et son compte sera systématiquement supprimé.

radzisz sobie z translatorem to przetłumaczysz ;)

nev

1 Silver
1 Silver

Post 6 cze 2013, o 19:20

tak samo było z coccikdo. Napisałam do nich, że gram tylko o kody i odpisali mi, że o ile nie zamówię nic prócz kodów to mogę działać i już stamtąd dostałam kilka kodów.

2 Silver
2 Silver

Post 6 cze 2013, o 20:15

nev pisze:tak samo było z coccikdo. Napisałam do nich, że gram tylko o kody i odpisali mi, że o ile nie zamówię nic prócz kodów to mogę działać i już stamtąd dostałam kilka kodów.

na "coccikdo" dostałam Banicje po zamuwieniu koda, później chciałam przywrócić hasło napisalo ze nie mam autoryzacji , chciałam ponownie załozyć konto i huika muj adres ip został zbanowany !!!!!! załozyłam lewe konto przez tora i poczte na g mail fajnie szło ale kurwa banicja oni banuja wszystkich nie tylko polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nev

1 Silver
1 Silver

Post 6 cze 2013, o 20:40

alinka11 pisze:
nev pisze:tak samo było z coccikdo. Napisałam do nich, że gram tylko o kody i odpisali mi, że o ile nie zamówię nic prócz kodów to mogę działać i już stamtąd dostałam kilka kodów.

na "coccikdo" dostałam Banicje po zamuwieniu koda, później chciałam przywrócić hasło napisalo ze nie mam autoryzacji , chciałam ponownie załozyć konto i huika muj adres ip został zbanowany !!!!!! załozyłam lewe konto przez tora i poczte na g mail fajnie szło ale kurwa banicja oni banuja wszystkich nie tylko polaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mnie jakoś nie zbanowali, a kody zamawiam regularnie. może trzeba było napisać do nich.

4 Bronze
4 Bronze

Post 6 cze 2013, o 21:33

Dla mnie podstawą jest to co napisane przy zapisie ... rzuca się to w oczy i jest wyraźnie napisane .... nawet tłumacząc przez translatora wszyscy wiedza o co chodzi ... a punkt 2 jest tylko skoro jedno zaprzecza drugiemu a to drugie jest pierwsze czytane bo widać przy zapisie to mam wrażenie, że jest bardziej wiarygodne od punktu 2 :rotfl: :rotfl:
Alem się rozpisała ... mam nadzieję, że dobrze myślę :twisted:
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 3 lip 2013, o 12:43

Sam zrezygnowałem po pierwszym dniu jak zobaczyłem ten zapis w regulaminie jednak wracam do stronki bo kilku znajomych tam klika z powodzeniem i dostają zamówione kody :)

4 Bronze
4 Bronze

Post 20 lip 2013, o 18:34

Długo to trwało :shame: bo sezon i ogólnie na stronki mało czasu.
Kod zamówiony dostałam od razu na mon compte :yahoo: :yahoo:

Wróć do Strony z kodami