Frogwin.com

Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 15 maja 2014, o 18:33

Frogwin.com

Nowa stronka i co ciekawe podają że są francuską filią firmy która ma siedzibę w Anglii.Na stronce 10 partii dziennie,można grać w zdrapki lub grilla.Ja gram w zdrapki bo szybciej się to robi a wygrane są podobne a nawet większe.Dziennie około 700pkt. a w sklepiku np:minicodisc kosztuje 50tyś.Oprócz nich są jeszcze kody :servcode,youpipass,codisci,musik,jackode i inne.
Link nie do końca działa więc jeśli to nie kłopot to można wpisać mój nick w polu parrain,jeśli ktoś niema ochoty to trudno.
Tym którzy jednak wpiszą z góry dziękuję ;)
http://www.frogwin.com/inscription-kris19.html
Ostatnio edytowano 16 maja 2014, o 00:29 przez kris19, łącznie edytowano 1 raz
Awatar użytkownika

2 Silver
2 Silver

Post 15 maja 2014, o 19:31

Re: Frogwin

zapisana. Zobaczymy co to za strona :P
Wpisałam Twój nick, mam nadzieję, że się nie pomyliłam i masz mnie w poleconych

ale ceny w butiku to narazie kosmiczne są, 50 000 pkt za minicodisc :shock: mam nadzieję, że ceny spadną, albo zarobki wzrosną, bo inaczej to się zupełnie nie opłaca

2 Silver
2 Silver

Post 15 maja 2014, o 19:57

kris19 pisze:Nowa stronka i co ciekawe podają że są francuską filią firmy która ma siedzibę w Anglii.Na stronce 10 partii dziennie,można grać w zdrapki lub grilla.Ja gram w zdrapki bo szybciej się to robi a wygrane są podobne a nawet większe.Dziennie około 700pkt. a w sklepiku np:minicodisc kosztuje 30tyś.Oprócz nich są jeszcze kody :servcode,youpipass,codisci,musik,jackode i inne.
Link nie do końca działa więc jeśli to nie kłopot to można wpisać mój nick w polu parrain,jeśli ktoś niema ochoty to trudno.
Tym którzy jednak wpiszą z góry dziękuję ;)
http://www.frogwin.com/inscription-kris19.html

Kris 19 sorka nie zapisałam sie z twojego refa, wcześniej sie zarejestrowałam nie wchodząc na forum :(
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 16 maja 2014, o 00:35

LilithBlack pisze:zapisana. Zobaczymy co to za strona :P
Wpisałam Twój nick, mam nadzieję, że się nie pomyliłam i masz mnie w poleconych

ale ceny w butiku to narazie kosmiczne są, 50 000 pkt za minicodisc :shock: mam nadzieję, że ceny spadną, albo zarobki wzrosną, bo inaczej to się zupełnie nie opłaca

Dzięki za zapis.Stronka ma 3 dni i już podwyżka cen,musiałem edytować wpis bo minicodisc był po 30 tyś a codisc niewiele ponad 100tyś,teraz 190tyś więc sporo się pogorszyło więc byłoby dobrze jakby dodali kliki albo zwiększyli zarobki.
Awatar użytkownika

1 Silver
1 Silver

Post 27 maja 2014, o 11:07

Dziękuję osobom które się zapisały,niestety z pierwotnych 30tyś za minicodisc jest już 80tyś :(
Awatar użytkownika

2 Silver
2 Silver

Post 27 maja 2014, o 11:50

kris19 pisze:Dziękuję osobom które się zapisały,niestety z pierwotnych 30tyś za minicodisc jest już 80tyś :(

czyli ponad 100 dni na minicodisc :rotfl: no to admin zaszalał

Wróć do Strony z kodami